Seyseller
Seyşeller

Sizi mümkün olan en iyi koşullarda karşılayabilmek için bir sağlık protokolü oluşturduk. Yurtdışı tesislerimizde konaklamak için 11 yaş ve üzeri aşı yaptırmamış konuklarımızın, tesise varışlarından maksimum 72 saat önce yapılan negatif RT-PCR (nazofaringeal, tükürük) veya antijen serolojik Covid-19 testinin negatif sonucunu veya Covid-19 hastalığının daha önce geçirilmiş olduğuna dair resmi bir belgeyi yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Aşı yaptırmış konuklarımız için, Covid-19'a karşı yapılmış tam* aşılamanın bir kaydı (Fransızca veya İngilizce olmak kaydıyla) da kabul edilecektir. Yurtdışı tesislerimizde bu dokümanların ibraz edilmemesi halinde belgelerini ibraz etmeyen konukların yanı sıra, kişi reşit değilse yanındaki yetişkin refakatçi, kişi yetişkin ise refakat eden küçüklerin tesislerimize girişleri ve konaklama yapmaları mümkün olmayacaktır. Bu talep, varış ülkesinin gümrük formalitelerine ve havayollarının koşullarına ektir.

Güvenli Turizm sertifikalı Palmiye ve Bodrum yurtiçi tesislerimizde konaklayacak Türk misafirlerimiz için HES KODu ibrazı yeterli olacaktır.

*Yapılan aşı türüne göre bir veya iki dozun tamamlanmış olması gereklidir. Detaylı bilgi almak için lütfen Birlikte Güvenle sayfamızı ziyaret ediniz.

Tripadvisor: 4.5

Size özel bir ada...

Resimli kartpostalı andıran bir manzarada dünyada sizden başka kimse yokmuş hissi! Seyşeller takımadalarının ve korunmakta olan milli bir deniz parkının kalbinde yer alan özel Sainte Anne Adası, tek ve eşsiz bir otele ev sahipliği yapıyor: Club Med Seychelles Eko-Tesis. Yetişkinler ve çocuklar içlerindeki Robinson Crusoe'yu doğa ile tam bir ahenk içinde ve aktivitelerin çoğunun doğrudan Hint Okyanusu ve onun görkemli ve güzel manzarasıyla doğrudan bağlantılı olduğu bir tatilde ortaya çıkaracak. Trekking, serbest dalış, ebeveynler ve çocuklara özel yoga ve tabanı camlı kanolar, esenliği daha da artırmak ve tüm aile üyelerinin mutlu olmasını sağlamak adına tasarlanan zevklerden sadece birkaçıdır. Turkuaz sular, kayalıklarla çevrili beyaz kumlu plajlar, yemyeşil bitki örtüsüne gizlenmiş tepeler... Cennet burada çok da uzak görünmüyor!

BİR AİLE SERÜVENİ

220 hektarlık bir oyun alalında ailenizle özel bir deneyim:

§ Su sporlarıyla ailelere ayrılmış bir havuz

§ Çocuklar ve ebeveynler için özel aktiviteler : ormanda hazine avı, yoga. paddle, şnorkel, ekosistemi tanıma ve çok dafa fazlası

§ Aile suitlerimizde bahçe ve özel havuzla huzur dolu özel anlar

§ Robinson sebze bahçesi ve yemek pişirme sınıflarıyla 2 yaştan itibaren çocuklar için Çocuk Kulüpleri

Multimedya

Sizi büyüleyecek aktiviteler Seyseller

Exclusive Collection by Club Med

  • Mükemmel Destinasyonlar
  • Ayrıcalıklı Paylaşımlar
  • Kişiye Özel Hizmet
  • Gurme Mutfak
  • Tasarım Harikası Mekanlar

Haritada göz at

  • Saint Anne Adası
  • Saint Anne Adası, Victoria, Mahé
  • SEZ
  • Seyşeller Cumhuriyeti

En yakın varış noktası

Victoria Seychelles Havaalanı

30 dakika

*ek ücretle

Rezervasyona Başlayın

1.Ulaşım seçiniz

Sorunsuz bir seyahat
Uçuşunuzu Club Med ile rezerve edin ve rahat bir yolculuğun tadını çıkarın. Tüm katılımcılar için havaalanından gidiş-dönüş transferleri de dahil edilecektir.
Ulaşım ve transfer bir aradaTesise ulaştığınızda ekibimiz tarafından güvenli karşılamaDeğişebilecek tatil planınıza adapte edilebilir

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...