Seyseller

Resimli kartpostalı andıran bir manzarada dünyada sizden başka kimse yokmuş hissi! Seyşeller takımadalarının ve korunmakta olan milli bir deniz parkının merkezinde yer alan özel Sainte Anne Adası, tek ve eşsiz bir otele ev sahipliği yapıyor: Club Med Seyşeller Eko-Tesisi. Yetişkinler ve çocuklar içlerindeki Robinson Crusoe'yu doğa ile tam bir ahenk içinde ve aktivitelerin çoğunun doğrudan Hint Okyanusu ve onun görkemli ve güzel manzarasıyla doğrudan bağlantılı olduğu bir tatilde ortaya çıkaracak. Trekking, serbest dalış, ebeveynler ve çocuklara özel yoga ve tabanı camlı kanolar, daha sağlıklı olmanızı ve tüm aile üyelerinin mutlu olmasını sağlamak adına tasarlanan zevklerden sadece birkaçıdır. Turkuaz sular,kayalıklarla çevrili beyaz kumlu plajlar, yemyeşil bitki örtüsüne gizlenmiş tepeler... Cennet burada çok da uzak görünmüyor!

Olağanüstü takımadalar keşfedilmeyi bekliyor

Granit ve mercan kökenli 115 adasıyla Seyşeller Takımadası birçok farklı ve büyüleyici deneyim vaadediyor. Balayı destinasyonu olarak ünlenen Seyşeller artık aile tatilleri için de çekici bir nokta. Muhteşem kumsalları, saydam suları, hindistancevizi ağaçları ve saklı koylarıyla Hint Okyanusunun ortasındaki bu cennet adada sizi cezbedecek onlarca şey var.

Doğanın başrolde olduğu bir cennette her şey dahil tatilin tadını çıkarın

Bir keşif turunda veya tesiste (Açılış: 27 Mart 2021), Seyşeller doğanın kalbinde bir deneyim vaadediyor. Korunmuş bir ekosistemde, dev kayalar ve berrak sular kartpostallara yakışan görüntüler oluşturuyor. Muhteşem koyları, sıradışı bitki örtüsüyle her bir adanın kendine özgü bir karakteri vardır. Seyahatiniz sizi el değmemiş bir doğanın kalbine götürecek. Kuşların şarkıları eşliğinde granit manzaralar, ormanın ferahlatıcı kokusu ve sakinliğin yeniden keşfi... Tüm duyularınız harekete geçecek!

Seyşeller seyahatinizde cennet takımadaları keşfedin

Seyşeller seyahatiniz sizi öncelikle Seyşellilerin çoğunluğunun yaşadığı Mahé'ye götürür. Takımadaların en büyüğü olan Mahé, mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir. Çay tarlaları Le Morne Ulusal Parkı'na adeta bir sınır oluşturur. Doğasever gezginler arasında oldukça popüler olan Anse Intendance ve Beau Vallon plajları Seyşellerin dünyaca tanınmasını sağlayan iki cezbedici noktadır. Su sporları veya yürüyüş, tüm aile bireylerini mutlu edecek bir aktivite seçeneği bulacaksınız. Turkuaz resiflerde dalış yapın ve dalgaların sesiyle rahatlayın. La Digue ve Praslin'in gözalıcı manzarasını görmek için Seyşellerde sunulan gezilere katılın. Bu cennet destinasyon tüm çekiciliğiyle sizi bekliyor...

Seyşellerde neler yapabilirsiniz?

SEYŞELLERLE İLGİLİ TÜM MERAK ETTİKLERİNİZ

Seyşeller'de her şey dahil tatil ile kara ve deniz cennetine doğru yol alın

Korunmuş doğa, gelenekler ve deniz sporları: Seyşeller'deki konaklamanız, tropik kuşların şarkılarını dinleyerek güneşin ve okyanusun ritminde gerçekleşir…

Seyşeller'de herşey dahil konaklama : yağmur ormanlarından mercan kayalığına

Seyşeller Hint Okyanusu'nun kalbindeki bir hazinedir. Burada, doğa vahşi ama misafirperverdir. Seyşeller'deki her şey dahil tatiliniz milyonlarca yıl önce gezegeni kaplayan el değmemiş doğayı anımsatan bir ormanı keşfetmenizi sağlar. Morne Seyşeller'e tırmandıktan sonra, Sainte-Anne deniz parkını ve çok renkli mercanlarını keşfetmek için okyanusa dalın.

Doğanın ritminde Kreol tarihi

Seyşeller'de her şey dahil konaklama sırasında Kreol kültürünü keşfedin. Mahé adasında, Victoria Balık Pazarı okyanusun harikalarını bir araya getiriyor. Pazar özellikle öğle yemeği için alışveriş yapmak için idealdir. Meyve ve baharatların tadını çıkarmak için Kral bahçesine doğru ilerleyin. Bu eski sömürge mülkü, vanilya bitkileri, guavalar, mangolarla çevrilidir… Seyşeller'deki konaklamanız sırasında mutlaka görülmesi gereken bir başka çekici şey: Arul Mihu Navasakthi Vinayagar tapınağının cephesinde bulunan renkler. Bu Hindu Tapınağı, kültürlerinden gurur duyan Seyşeller halkının da renklerini yansıtıyor.

Odyssey'e benzer Seyşeller'de herşey dahil bir konaklama.

Seyşeller'de bir yolculuğa çıkıp yeni yerler keşfetmeden her şey dahil tatiliniz eksik kalacaktır. Her bir ada seyahat etmeniz ve keşfetmeniz için sizi bekliyor. Praslin, hindistancevizi ağaçları ve turkuaz suları ile ünlüdür. Daha sonra, öküzler ve dev kaplumbağalar arasındaki birkaç kilometre uzaklıktaki hem özgün hem de alışılmadık bir ada olan La Digue'e gidin... Ardından Ile aux Oiseaux ve deniz kırlangıçlarını izleyip hayran olmak için açık denize gidin.

Bu destinasyonlar da ilginizi çekebilir...