Kayak tatilinizi planladınız ama 'Gitmeden önce biraz tavsiyeye ihtiyacım var' diyorsunuz veya 'Acaba kayak bana göre mi?' diye düşünüyorsunuz. Sorunuz ne olursa olsun aradığınız her şey Kayak Rehberimizde!

'Çocuklarla kayak tatili nasıl olur?', 'Snowboard yapabilir miyim?', 'Ailemle kayak tatiline çıkmadan önce biraz tavsiyeye ihtiyacım var' ya da 'Yeni başlayacağım, nereye gitmeliyim?' ve daha birçok sorunuzun cevabını burada bulacaksınız.

Şimdi keşfetme zamanı!

KAYAK TATİLİ KARŞILAŞTIRMA ARACI

Sadece birkaç tıklamayla Alpler de alternatif kayak tatilinizi Club Med'in Her Şey Dahil tatil teklifiyle karşılaştırın: Fiyatlar, hizmetler, deneyim ve çok daha fazlası...Sabit TL avantajının yanı sıra benzersiz her şey dahik konseptinin rakipsiz cömertliğini keşfedeceksiniz.

HEMEN KARŞILAŞTIR

Club Med'in rakipsiz premium her şey dahil formülüne neler dahil?

 • +

  Ski Pass & Kayak Dersleri

 • +

  Çocuk ve Genç Kulüpleri 4-17 yaş

 • +

  Tam Pansiyon Gurme Lezzetler, Sınırsız Bar & Atıştırmalıklar

 • +

  Gündüz & Gece Eğlenceleri

 • =

  Seyahat İptal ile Sağlık, Kaza, Kayıp Sigortası ve Kar Garantisi

 • Daha fazla bilgi alın

FRANSIZ ALPLERİ

Fransa ünlü kayak merkezleri ve savoyard yaşam tarzı, İtalya ve İsviçre sınırlarına yakın Alplerin eteklerinde eşsiz konumlu kilometrelerce uzanan pistleri ile benzersiz bir kayak destinasyonu!

KEŞFEDİN

İTALYAN ALPLERİ

Avrupa'nın ikinci en büyük kayak bölgesinin eteklerinde Dolce Vita İtalyan tarzını kar tatilinizi dolu dolu yaşayacaksınız.

KEŞFEDİN

İSVİÇRE ALPLERİ

Alp disiplinli kayağın doğum yeri, kozmopolit ve şık St Moritz'de 170 km'lik pistlerde kayağın tadını çıkarın.

KEŞFEDİN