Şaşırtıcı Gurme Mutfak

Club Med'de gurur duyduğumuz şeylerden biri de , tesislerimize özgü otantik mutfağımızdır. Lezzetli taze deniz ürünlerinden binbir çeşit tatlılara kadar, herkesin damak tadına uygun farklı lezzetler bulunduğundan emin olabilirsiniz.

Club Med: lezzet şölenleri için en basit yol

Tadın. Keyfini çıkarın.Paylaşın

Club Med'de, ister lezzet uzmanı olun ister damak zevkine düşkün bir deneyimci, Fransız yeteneklerin ipuçları ile usta şeflerin hazırladığı dünyanın dört bir köşesinden yorumlanan lezzetli yemeklerin tadına varabilir. Konuklar, Club Med'in yemek çeşitleri ve lezzetleri ile çeşitlendirilmiş zengin büfe seçenekleriyle, günün her anındaiştahlarına mükemmel eşleşmeler bulabilir.

Dünyanın dört bir köşesindeki tesislerimizi keşfedin

Uluslararası Şefler

“Yüksek standartlarda yemek ” – Marrakech la Palmeraie, Bir TripAdvisor gezgini, 11.08.2014

Uluslararası çapta eğitimli şefler, büyülerini kullanarak küresel destinasyonlardan esinlenmiş çekici yemek tarifleri üretirler. Restoranlarımızda leziz, zengin çeşitli, eşsiz bir mutfak sunulduğundan emin olabilirsiniz.

MARRAKECH LA PALMERAIE, FAS

Her güne ayrı lezzetler

“Her gün, yemekler harikuladeydi” – Rio Das Pedras, Bir TripAdvisor gezgini, 06.04.2014

Yemeklerimiz, gerçek bir gurme deneyimidir. Zengin büfelerden lüks spesiyalitelere kadar, saygıdeğer şeflerimiz, enfes yemekleri büyük bir memnuniyetle damat tadınıza sunarlar

RIO DAS PEDRAS, BREZİLYA

Spesyalite Restoran

“Akşam yemeğimiz çok özel ve nefisti” – Kani, Bir TripAdvisor gezgini, 16.08.2014

Özel lokantalarımız en iyi yerel yemekleri sunuyor. Otantik favorilerden maceraya özgü farklı lezzette spesiyalitelere kadar, hedefleri gerçek tadım keşfi olan gezginler için mükemmel.

KANI, MALDIVLER

İçki & atıştırmalıklar

Gün ve gece boyu limitsiz, zengin seçenek ve eşsiz sunumlar...İster leziz bir kokteyl, ister nefis bir kahve veya buz gibi bir bira, her şey dahil paketinizde bulunan içeceklerin arasından seçiminizi yapın.