4 trident

Palmiye
Türkiye

Sizi mümkün olan en iyi koşullarda karşılamak için güçlendirilmiş Birlikte Güvenle sağlık protokollerimizin uygulandığı, Güvenli Turizm sertifikalı Palmiye ve Bodrum yurtiçi tesislerimizde konaklayacak Türk misafirlerimizin tesise girişte HES KODu ibrazı zorunludur, aşısı tamamlanmamış veya hastalığı geçirmemiş kişiler için 6 Eylül itibari ile geçerli olmak üzere yurtiçi uçak ve otobüs ile seyahat kurallarına PCR testi zorunluluğu getirilmiştir. Palmiye tesisimizde tatil dönüşü uçak seyahati icin PCR testi ihtiyaci olan misafirlerimize 200 TL karşılığında PCR test hizmeti sunulmaktadır. Yurtdışı tesislerimizle ilgili bilgi almak için lütfen Birlikte Güvenle sayfamızı ziyaret ediniz.

Palmiye

Palmiye

Türkiye

Tripadvisor: 4.5

Bir Antalya klasiği....

Çam ağaçlarının gölgesinde konumlanmış bungalovlar ve Akdeniz maviliğinin kıyısında bir deneyim… Deniz ve yeşilin ortasındaki eşsiz aile oteli Club Med Palmiye Bungalow, her yaşa uygun, bol seçenekli kara/deniz spor ve aktiviteleri ile sizleri bekliyor. Uluslarası gurme lezzetlerin tadına varın ya da sadece gevşeyin ve bu rüya alemindeki Club Med Sothys Spa'da her şeyi unutun. Ailenizle veya arkadaşlarınızla; Palmiye Bungalow'da herkes için bir mutluluk var…

Club Med Her Şey Dahil Formülü

  • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
  • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
  • Bar & Atıştırmalıklar
  • Spor & Aktiviteler
  • Gündüz & Gece Eğlenceleri
  • Daha fazla bilgi alın

*ek ücretle

Rezervasyona Başlayın

1.Ulaşım seçiniz

Sorunsuz bir seyahat
Uçuşunuzu Club Med ile rezerve edin ve rahat bir yolculuğun tadını çıkarın. Tüm katılımcılar için havaalanından gidiş-dönüş transferleri de dahil edilecektir.
Ulaşım ve transfer bir aradaTesise ulaştığınızda ekibimiz tarafından güvenli karşılamaDeğişebilecek tatil planınıza adapte edilebilir

Belirtilen ücretler, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir.Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3.Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...