MeksikaCancún

Cancún

Cancún

Meksika

Tripadvisor: 4.5

Bir tutam Maya kültürüyle mükemmel bir aile tesisi

Tamamı yeniden dizayn edilmiş olan ve ikonik Maya Riviera’sında bulunan her şey dahil aile tesisi Club Med Cancun Yucatan’ı yeniden keşfedin. Dünyanın en büyük mercan resifinin yanında bulunan beyaz kumlu plajlarıyla bu muhteşem tesis su ve kara sporlarının müthiş bir karışımını sunmanın yanı sıra her yaştan aile ve çocuklar için çeşitli etkinlikler ve Maya medeniyetine ait harikalara doğrudan erişim imkanı sağlıyor. Otantik bir Meksika akşam yemeği, yeni bir şarap mahzeni ve yeni bir havuz ve lounge alanıyla birlikte tamamen yenilenmiş olan tesis merkezini deneyimleyin. Lüks ve özel hizmet sağlanan bir sığınak arayanlar yeni Jade Exclusive Collection alanına geçebilir. Aileler için mükemmel bir kaçamak!

Cancún tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • PUNTA NIZUC
  • ESTADO DE QUINTANA ROO CANCUN
  • 77500
  • Yucatan Mexico

En yakın varış noktası:

Cancun havalimanından/havalimanına transfer

20 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Sürdürülebilirlik yolculuğun bir parçası
detaylı bilgi
Green Globe sertifikalı​
Tesisimiz 2014'ten bu yana sürekli olarak dört alanda sorumlu operasyonları garanti eden Yeşil Küre sertifikasını almıştır: atık yönetimi, enerji ve su tüketimleri, sorumlu satın almalar.
Kaplumbağa koruması
Tesisimiz, Meksika Çevre ve Doğal Kaynaklar Bakanı ile ortaklaşa deniz kaplumbağası yuvalarını korumaktadır. Her yıl yeni doğan kaplumbağalar yerel plajlara salınır.

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı