Turks & Caicos Adaları Karayipler'de düzinelerce adadan oluşan bir takımadadır ve bu adalardan sekiz tanesinde insan yerleşimi bulunmaktadır. Denizaşırı bir İngiliz toprağı olan adalar Küba’nın kuzeyinde Bahamalar'a çok yakın bir yerde bulunmaktadır. Komşu ada grubu gibi çok iyi tanınmamasına rağmen Turks ve Caicos Adalarının sunacağı çok şey vardır çünkü pek çok ziyaretçi bu adaları yeni yeni keşfetmeye başlamaktadır. Premium Her Şey Dahil konsepti ile Club Med tesisi sadece +18 ziyaretçileri kabul eden partileri, limitsiz su sporları ile popüler bir cennettir!

Turkuaz

Denizin rengi dalış meraklılarını cezbederken, beyaz ince kumlu sahili yorgunluk atmak isteyenler için açık havada en konforlu plajı oluşturuyor. Yetişkinlere özel bu köyün programı gün boyunca yapılan sporun ardından sabahlara kadar sürecek partiler...

Turkuaz artık 4 trident'lı!1 Mayıs 2018 tarihinden itibaren

Dünyanın en güzel kumsallarından birinde konumlanmış Turkuaz yenilenmiş dekorasyonu ve ambiyansıyla daha da konforlu bir deneyim sunuyor.

YENİ SONSUZLUK HAVUZU

Tesisin kalbindeki yepyeni havuzun keyfini çıkaracaksınız.

YENİLENMİŞ ANA BAR

Yeniden tasarlanan ana bara buyrun... Arkadaşlarınızla buluşmadan veya havuzda serinlemeden uğrayıp bir içki almaz mıydınız?

YENİDEN TASARLANAN DELÜKS ODALAR

Artık delüks odalarımızda balkon da var. Yenilenmiş delüks odalarımız size mükemmel manzara ve konfor sunacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR