Dağ yaz tatilinizde Club Med'i seçmeniz için 6 neden

Alplerin en güzel manzaralarının kalbinde 8 tesis
Tüm aile için aktiviteler
Uyarlanmış sağlıklı yaşam ve yoga programları
Yerel ve lezzetli bir gastronomi
Şenlikli ve samimi bir atmosfer
Her tesisde açık bir yüzme havuzu

Alplerde tüm duygularınıza yer açın:

Yaz tatilleriniz için Alplerin kalbinde 8 konaklama:

Tüm konaklamaları görün
Valmorel
YazUlaşım dahil
Lüks Alan

Valmorel

Fransa

Gençler ve yaşlılar için dağlarda pek çok aktivite!

Rahatlamak için aktiviteler:

Heberson'dan Yoga Okulu

Konaklamanıza dahil

Heberson Oliveira tarafından geliştirilen 'VIBHAVA YOGA' yöntemini keşfederek zirvelere bakan eşsiz bir yoga deneyiminin keyfini çıkarın: size nefes almayı, konsantre olmayı ve rahatlamayı öğreten uyumlu bir uygulama.
Heberson Yoga Okulu'nu Arcs Panorama 4§ adresinde ve Amazing Week sırasında [La Rosère 4'te] deneyimleyin §](https://www.clubmed.com.tr/r/la-rosiere/s#amazingweek)"

Yüzme havuzları ve dağ meraları arasında canlandırıcı bir konaklama

Bağlantıyı kes, şarj ol

Her tesisde, Alp zirvelerinin panoramik manzarasına sahip bir terasa yerleştirilmiş olan yüzme havuzuna dalın. Ardından şezlongunuza gidin ve dağ sıçanlarının sesi ve karaçam ağaçlarının arasından esen esinti ile güneşlenin… Kır çiçekleri ve kesilmiş ot kokularını taşır. Gözlerini aç, evet, oradasın!

GRAND MASSIF 4§'TE GÜNEŞ BANYOSU

çabanın ardından..

...rahatlık

Küçük gerginliklerden kurtulun, varlığını unuttuğunuz kasları nazikçe yeniden keşfedin, nasıl nefes alacağınızı yeniden öğrenin... Spa'larımızda sunulan terapiler ve Paketinize dahil olan rahatlama aktiviteleri arasında, bırakabileceğiniz tüm kartlar elinizde.

LES ARCS PANORAMA 4§'TE KENDİNİZE EŞSİZ BİR GÖRÜNÜM SUNUN

Birinci sınıf aktiviteler!

Çocuklarınız açık havanın tadını çıkarırken siz de rahatlayın. Ağaç tırmanışı, dağ bisikleti, yürüyüş, gösteriler... Çok sayıda aktivite onları bekliyor.

Valmorel 4§'te ağaçtan ağaca

Doğa uyanıyor, çocuklarınız da!

Dağ sıçanları, sincaplar, köknar ağaçları, dağ sarımsakları... Ağaçların isimlerini keşfederler ve Alpler'in faunasını, yürüyüşlerde veya bivaklarda gözlemlerler. Ormanda piknikler ve tüm tesislerde "Aile Rallisi" sizi birleştiren bağları ortaya çıkaracak.

Bunu en iyi yaşayanlar yaşamışlardır.

Yazın dağlara gittiler

Marjorie & Jérôme

Yıl boyunca bir araya gelmeye zamanımız olmuyor. Club Med'de birlikte bir şeyler yapıyoruz ve çocuklarla da serin, stressiz zamanlar geçiriyoruz."

Gabrielle & annesi

Hafta, kendine daha fazla güven duymasına ve inisiyatif almaktan daha az korkmasına izin verdi."

Emy & Gabriel

Bu sabah rehberlerle ayrıldık ve 'Hayatta Kalma Operasyonu' atölyesi yaptılar. Mobilyalarla bir kabin yaptık, ateş için çadırlar yaptık...

Lüks ve Club Med ruhunun birleşimi

"Kendi alanınızın mahremiyetinin keyfini çıkarın ve kendinizi evde hissedin…
Zarif yatak odaları, banyolar, eksiksiz mutfaklar, salon ve bar alanı, özel yüzme havuzu… alakart hizmetlerden, özel bir salon ve konsiyerjden yararlanın… kahvaltıdan hizmetinizde özel bir ekip (özel uşaklar veya dağ evi ustaları) , oturma odanızda çay saatinde ve akşam son şampanyanıza kadar…

  • Gün boyunca seçim ve daha samimi bir deneyim ile her şey dahil Resort 4§ arasında Dağ Evi'nde konaklama

  • Kişiselleştirme: Köye sorunsuz bir varış için konaklama öncesi çağrı (belirli etkinliklerin rezervasyonu, Kolay Varış hatırlatıcısı vb.), daha küçük dokunuşlar ve konaklamanın kişiselleştirilmesi için dağ evi ustası ve konsiyerj hizmeti, zaman tercihleri faydalar…

  • Aile için ideal bir ürün: Aile ile yeniden bağlantı kurma anları için dağ evlerinde geniş yaşam alanları, Dağ Evi karşılama salonlarında şenlik alanı (atıştırmalık, akşam 6'dan sonra şampanya, atölye/ürün gibi animasyonlar) tadım tesisleri), 4§ Resort'ta aile hizmetlerinin mevcudiyeti (çocuk kulübü, vb.)

  • Özel Toplama Hizmetleri: özel transfer, oda servisi, Dağ Evi ustası tarafından hazırlanan Dağ Evi'nde kahvaltı, premium Wifi, ücretsiz Basın Okuyucu, Dağ Evi ustam tarafından hazırlanan bir dağ yemeği).

Valmorel Şaleler

Dağlardaki rüya

Olağanüstü bir konuma sahip otantik bir Savoyard dağ evinde pillerinizi şarj edin. Deniz seviyesinden 1400 metreden daha yüksekte bulunan, nefes kesen manzaranın ve zengin ve korunmuş çevredeki doğanın tadını çıkarın. Valmorel, açık havada ailenizle birlikte yaşamak için birçok aktivitenin garantisidir. veya arkadaşlar.

Valmorel i keşfedin

Les Chalets de Grand Massif

Olağanüstü bir alan

Haute-Savoie bölgesinin kalbinde, temiz çizgiler ve İskandinav tasarımı ile bir mimarın villası ruhunda bir dağ dağ evinin tam deneyimini yaşayın. Dağ evlerinin eğimli konumu sayesinde, zirvelerin ve Giffre vadisinin nefes kesen manzarasının keyfini çıkarın.

Grand Massif Keşfedin

Happy to Care® programımız

Vizyoınumuz

Club Med, Tesislerimizin her birinde plastiğin sınırlandırılması, gıda israfının azaltılması ve düşük CO2 emisyonlu açık hava etkinlikleri ile her zamankinden daha çevre bilincine sahip konaklamalar için kararlıdır.

Dağı farklı keşfedin

"§ Doğanın kırılganlığı, bir bölgenin yerel florası ve faunası hakkında farkındalık yaratmak için işaretli patikalarda profesyonel rehberler tarafından denetlenen ve anekdotlarla süslenmiş yürüyüşler ve eğitim devreleri.
§ Çevre dostu faaliyetler: güvenlik bilincine sahip eğitmenler tarafından denetlenen işaretli parkurlarda elektrikli bisiklet.
§ Restoranlarda yerel spesiyalitelerin gastronomi sanatını ve mirasını keşfedin. "

Happy to Care® programımız hakkında daha fazla bilgi edinin >

Bunlar da ilginizi çekebilir

Bu yaz için tüm yeniliklerimiz

Yenilikleri keşfedin ve 2024 yazında Club Med'in sizin için neler hazırladığını öğrenin

Daha fazla bilgi edin

Akdeniz turlarımız

Olağanüstü bir seyir için beş direkli yelkenlimiz Club Med 2'ye binin

Daha fazla bilgi edin