Tropik güneşi, denizi ve kumsalları harikadır. Ancak kıyı alanlarından farklı olarak, manzara etkileyici sıradağlara ve yemyeşil ormana boyun eğmektedir ve kuzeyde volkanik Pelee Dağının zirvesi ülkeyi taçlandırmaktadır. Fransa’nın denizaşırı bir ülke bölgesi olan Martinik, Fransız, Kreol ve Afrika etkilerinin bir karışımına sahiptir ve bu durum, yemeklerinden yerel halk tarafından konuşulan dillere kadar her şeyde görülmektedir. Martinik’teki tatiller, özellikle canlı ve renkli deneyim arayışında olan, el değmemiş ve sıcak tropik suları seven Avrupalı turistler için en popüler destinasyondur.

Les Boucaniers

Les Anses d'Arlets ile La Pointe des Salines arasında, Martinique'in güney batısında yer alan Club Med Tesisi, bölgenin muhteşem güzelliği ile tüm ziyaretçilerine ilham verecek.1969'da bu cennet köşesinde kurulan tesis, otantik Kreole ruhunu korumuştur.

Hindistancevizi ağaçlarıyla dolu olağanüstü bir koya açılan bu tesiste bembeyaz bir plajla karşılaşacaksınız. Tropikal bahçeler arasındaki bungalowları ve büyüleyici bir manzarası olan bu tesis su sporları yapanlar için bir rüya.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR...