Çocuklar ve Gençler için Tatiller

Tatillerinden büyük zevk alacaklar

Onların yüzündeki gülümseme sizi de mutlu edecek

Bu kadar çok anne baba tatile çıkarken bize güveniyorsa, bunun nedeni, çocuklarının bu deneyimden mutlu ve olgunlaşmış olarak ayrılacaklarını bilmeleridir. Çocuğunuz ister 4 aylık olsun ister 17 yaşında, ona yaşına, mevsime, her tesisteki ortama ve özellikle de kendi karakterine uygun olanaklar ve aktiviteler sunuyoruz. İstekli ve ilgili G.O®'ler eşliğinde çocuklarınız eğlenecek, yeni şeyler görecek ve özgüvenini geliştirecek. Club Med'deki çocuklar her zaman mutlu.

40 YILLIK DENEYİM VE PROFESYONELLİK

Uyum, herkesin kendi alanını yaratmasına izin vermektir; bu yüzden Club Med, en başından beri tüm yaş grupları için özel aktiviteler düzenliyor. Bu konuda Club Med'in eşsiz ustalığından yararlanarak çocuklarınızla güven ve rahatlık içinde, harika bir tatil geçirebilirsiniz.

GÜVEN VE HUZUR

Çocuklarınızla GO®'larımız arasında gelişen güven ve karşılıklı anlayış sayesinde, Club Med, çocuklarınıza bağımsız olmanın kurallarını aşılayacak. Ancak, organize edilmiş çocuk klübü aktiviteleri dışında, özellikle havuz başında (cankurtaranlar olsa dahi) gözünüzü çocuklarınızdan ayırmamanızı rica ediyoruz.

ÇOCUK KLÜPLERİ, NİTELİKLER VE EKİPMANLAR

Baby Club Med®, Petit Club Med® ve Mini Club Med®'de çocuklarınız, nitelikli ve eğitimli GO®'lara emanet. Fransa'daki GO®'larımızın büyük çoğunluğu BAFA veya çocuk bakımı sertifikası sahibi. Diğer ülkelerdekilerin de, eşdeğer eğitimleri veya çocuk bakımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimleri bulunuyor.

ÇOCUK KLÜPLERİ BAŞLANGIÇ NOKTASI

Çocuklar, merkeze gelir gelmez anne babaları ya da onlardan sorumlu olan bir yetişkin tarafından Baby Club Med®, Petit Club Med® veya Mini Club Med®'e kaydedilmelidir. Çocuğunuzun herhangi bir alerjisi olup olmadığını veya alışkanlıkları ya da ihtiyaçları ile ilgili diğer bilgileri klüp yöneticisi ile paylaşmayı unutmayın.

Mini Şampiyonlar için bir gün

Gurur mu duyuyorsunuz?Instagramda paylaşın: #ClubMedTR

Endişelenmeyin G.O'larımız onlarla birlikte . Onların kendilerini star hissetmelerini ve çok eğlenmelerini sağlayacaklarından emin olabilirsiniz.

Onlara özel indirimli fiyatlar

Çocuk indirimlerimiz

Aile önce gelir. İşte bu yüzden Club Med çocuklara çok özel fiyat politikası geliştirmiştir. Yaşları ne olursa olsun, aileleri ile geçirecekleri tatiller boyunca ihtiyaçları olan her şeyi bulcaklar.. Yeni deneyimler, eğlence, heyecan ve yeni dostluklar ..Üstelik onlara sunulan indirimler ve avantajlar rakipsiz..

YAZ ÇOCUK İNDİRİMLERİ

0-5 bebekler ve okul öncesi çocuklar ücretsiz misafirimiz, 6 - 11 yaş %50 ve 18 yaş altı genç yetişkinler %20 indirimli fiyatlardan yararlanıyor.. (Avrupa okul tatil haftaları, Noel, Yılbaşı ve Paskalya haftaları ile bazı yüksek sezon haftalarında farklı tarifler uygulanabilir..%75, %30 ve %10 indirim. Çocuk indirimleri yalnız konaklama üzerinden uygulanır.)

TÜM TEKLİFLERİMİZİ KEŞFEDİN

KIŞ ÇOCUK İNDİRİMLERİ

4 yaş altı çocuklar ücretsiz, 4 - 11yaş % 50 ve 18 yaş altı gençler %20 indirimlidir (Avrupa okul tatil haftaları, Noel, Yılbaşı ve Paskalya haftaları ile bazı yüksek sezon haftalarında farklı tarifler uygulanabilir..%75, %30 ve %10 indirim. Çocuk indirimleri yalnız konaklama üzerinden uygulanır.)

TÜM TEKLİFLERİMİZİ KEŞFEDİN