Tatillerinden büyük zevk alacaklar

Onların yüzündeki gülümseme sizi de mutlu edecek

Bu kadar çok anne baba tatile çıkarken bize güveniyorsa, bunun nedeni, çocuklarının bu deneyimden mutlu ve daha olgunlaşmış olarak eve geri döneceklerini bilmeleridir. Çocuğunuz ister 4 aylık olsun ister 17 yaşında, ona yaşına, mevsime, her tesisteki ortama ve özellikle de kendi karakterine uygun olanaklar ve aktiviteler sunuyoruz. İstekli ve ilgili G.O®'ler eşliğinde çocuklarınız dünyanın dört bir yanından gelen akranları ile eğlenecek, yeni şeyler keşfedecek ve özgüvenini geliştirecek. Club Med'deki çocuklar her zaman mutlu.

50 YILLIK DENEYİM VE PROFESYONELLİK

Uyum, herkesin kendi alanını yaratmasına izin vermektir; bu yüzden Club Med, en başından beri tüm yaş grupları için özel aktiviteler düzenliyor. Bu konuda Club Med'in eşsiz ustalığından yararlanarak çocuklarınızla güven ve rahatlık içinde, harika bir tatil geçirebilirsiniz.

GÜVEN VE HUZUR

Çocuklarınızla GO®'larımız arasında gelişen güven ve karşılıklı anlayış sayesinde, Club Med, çocuklarınıza bağımsız olmanın kurallarını aşılayacak. Ancak, organize edilmiş çocuk klübü aktivitelerimiz ve saatlerimiz dışında, birliktelik anlarınızda özellikle havuz başında (cankurtaranlar olsa dahi) gözünüzü çocuklarınızdan ayırmamanızı önemle rica ediyoruz.

ÇOCUK KULÜPLERİ, NİTELİKLERİ VE EKİPMANLARI

Baby Club Med®, Petit Club Med® ve Mini Club Med®'de çocuklarınız, nitelikli ve eğitimli GO®'lara emanet. Fransa'daki GO®'larımızın büyük çoğunluğu BAFA veya çocuk bakımı sertifikası sahibi. Diğer ülkelerdekilerin de, eşdeğer eğitimleri veya çocuk bakımı konusunda uzun yıllara dayanan deneyimleri bulunuyor.

ÇOCUK KULÜPLERİ BAŞLANGIÇ NOKTASI

Çocuklar, tesise gelir gelmez anne babaları ya da onlardan sorumlu olan bir yetişkin tarafından Baby Club Med®, Petit Club Med® veya Mini Club Med®'e kaydedilmelidir. Çocuğunuzun herhangi bir alerjisi olup olmadığını veya alışkanlıkları ya da ihtiyaçları ile ilgili diğer bilgileri klüp yöneticisi ile paylaşmayı unutmayın.

4 AYLIKTAN 23 AYLIĞA KADAR

Unutulmaz ilk tatil

“Baby Club Med®”, çocuk bakımı için gereken ekipman, bebeklere özel yemekler, bebek bakım hizmetleri… Sizin ve bebeğinizin ilk tatilinin olabilecek en rahat şekilde geçmesi için, her şeyi düşündük.

Club Med'e tatile gelen minikler

Mini Şampiyonlar için bir gün

Gurur mu duyuyorsunuz? Instagramda paylaşın: #ClubMedTR

Endişelenmeyin G.O'larımız onlarla birlikte . Onların kendilerini star hissetmelerini ve çok eğlenmelerini sağlayacaklarından emin olabilirsiniz.

9:00 - Hazırlanma Vakti

Kuvvetli bir kahvaltı olmazsa olmazımız. Yoğun geçecek güne başlangıç için en büyük yardımcı.

10:00 - Eğitim Şart

Okullar kapalı. Ancak şimdi kayak okulu vakti... Profesyonel eğitmenlerden kayak öğrenme zamanı.

3:00 - KÜÇÜK ŞEFLER, USTA ŞEFLER

Yemek yapmak ciddi bir iştir ve iyi gelir. Şef şapkası dahil.

4:00 - Havuza dalma vakti

Mayolarınızı bavulunuza eklemeyi unutmayın

7:00 - Sahne Çağırıyor

Hangimiz daha fazla gururluyduk emin değilim..ben mi o mu?! Ona ait bu özel an için teşekkürler.

8.30PM - Şov Zamanı

Küçük prensler ve prensesler başrolde parıldıyor: Hem de bu kez sahnede!

Onlara özel indirimli fiyatlar

Çocuk indirimlerimiz

Aile önce gelir. İşte bu yüzden Club Med çocuklara çok özel fiyat politikası geliştirmiştir. Yaşları ne olursa olsun, aileleri ile geçirecekleri tatiller boyunca ihtiyaçları olan her şeyi bulcaklar.. Yeni deneyimler, eğlence, heyecan ve yeni dostluklar ..Üstelik onlara sunulan indirimler ve avantajlar rakipsiz..

YAZ ÇOCUK İNDİRİMLERİ

0-5 bebekler ve okul öncesi çocuklar ücretsiz misafirimiz, 6 - 11 yaş %50 ve 18 yaş altı genç yetişkinler %20 indirimli fiyatlardan yararlanıyor.. (Avrupa okul tatil haftaları, Noel, Yılbaşı ve Paskalya haftaları ile bazı yüksek sezon haftalarında farklı tarifler uygulanabilir..%75, %30 ve %10 indirim. Çocuk indirimleri yalnız konaklama üzerinden uygulanır.)

TÜM TEKLİFLERİMİZİ KEŞFEDİN

KIŞ ÇOCUK İNDİRİMLERİ

4 yaş altı çocuklar ücretsiz, 4-11yaş %20 indirimlidir (Avrupa okul tatil haftaları, Noel, Yılbaşı ve Paskalya haftaları ile bazı yüksek sezon haftalarında farklı tarifler uygulanabilir.Çocuk indirimleri yalnız konaklama üzerinden uygulanır.)

TÜM TEKLİFLERİMİZİ KEŞFEDİN