Konfor ve stil

Lüks bir yolcu gemisinde yolculuk

"Tam konforunuzu sağlamak için 200 çalışanımızla denizde eşsiz bir deneyim yaşamanızı istiyoruz. Gastronomik, kültürel, spa, dinlendirici veya eğlenceli... Hayalinizdeki tatili bir gerçekleştirmek için buradayız"
Kaptanınız

Güverte ve kabinler

Zarif ve yaratıcı yolcu gemimizin dekoru, en büyük denizcilerin bazılarının rotalarından ve yolculuklarından ilham almıştır.
Birkaç güverte ve 2000 m² tik ağacı sayesinde gemi rahat bir his verir ve tüm kabinler deniz manzaralıdır.
Güverte D'de, tümü doğal ışık alan on geniş, konforlu süitlere bayılacaksınız.

Gemi planını inceleyin

Club Kabin

Her biri 18 m² olan kabinlerimiz, yolculuğunuz sırasında muhteşem bir manzara sunmaktadır.
§ Güverte B'de 55 Kulüp Kabini (alt güverte)
§ Güverte C'de 67 Kulüp Kabini (ara güverte)
§ Güverte D'de (üst güverte) 48 Kulüp Kabini
Geminin önünde ve arkasında asansörler

Gurme tatlar- ve kokteyl zamanı

Leziz tatlar

Tatildesiniz - tam da bu yüzden ne yemek istediğinizi ve ne zaman yemek istediğinizi Magellan restoran ve Méditerranée büfe restoranında seçeceksiniz.
Yeri ve zamanı fark etmez: en iyi ürünler kullanılarak oluşturulan ve kaliteli şaraplarla eşleştirilmiş karşı konulamaz yiyeceklerin tadını çıkaracaksınız.
Lüks yolcu gemimizde, her şey dahildir - atıştırmalıklar ve kokteyller bile!

Le Méditerranée

"Grenadines" güvertesindeki ana restoran, terasta, verandada veya klimalı yemek salonunda kahvaltı ve öğle yemeği sunmaktadır.
Büfeler, sabahl ve öğle saatlerinde à la carte servis ve akşamları masa servisi sunmaktadır*

*önceden rezervasyon yapılması zorunludur, rezervasyon doluluk durumuna bağlıdır.

Le Magellan

"Eiao" güvertesinde, şefimiz ve ekibi sizi, seçtiğiniz masada servis edilen akşam yemeği için gurme lezzetlerin tadını çıkarmaya davet ediyor.
Şarap garsonunuz kaliteli şaraplar tavsiye etmekten mutluluk duyacaktır *.

*Ek ücretle

Kabin yemeği*

Her zaman mevcut olan oda servisi, şefimiz tarafından hazırlanan çeşitli yemekler sunmaktadır.

Bu hizmet ** süitte ** kalan G.M.®'ler için pakete ** dahildir **.

*Ek ücretle

Deniz üzerinde aktivite zamanı!

Derin bir nefes alın

Club Med 2'de Keyifli manzaralara hayran olmak tek aktiviteniz olmayacak.
** Fitness alanında ** forma girin ve rüzgar sörfü, su kayağı ve kürekli sörfü deneyebileceğiniz ** deniz salonunda ** biraz adrenalinin tadını çıkarın.

Spor Okulları

Paketinize dahil

Spor okulları spor meraklılarına en iyi tesisleri ve malzemeleri sunar. İster yeni başlayanlar ister daha deneyimliler, tüm katılımcılar kendilerine en uygun koşullarda spor yapabilecek.
§ Yeni başlayanlara sporu tanıtmak ve daha deneyimli katılımcıların tekniğini mükemmelleştirmek için özel faaliyetlerinde eğitilmiş G.O.®'larla yüksek kaliteli denetim.
§ Tüm katılımcılara faaliyetlerinde ilerleme fırsatı vermek için 7 günün 6'sında tüm seviyeler için grup dersleri.
§ Her katılımcının yaşına ve düzeyine uygun ekipman, dersler ve kurslar sırasında ödünç verilir.

Denizcilik salonu yalnızca belirli duraklamalar sırasında açıktır ve kullanılabilir.
Kullanım, tekne demirlediğinde hava koşullarına ve yerel makamlara bağlıdır.

Su kayağı ve wakeboard okulu

Bu aktivite geminin arka tarafındaki Güverte C'de bulunan denizcilik salonunda mevcuttur: 85m²lik platform denize bakmaktadır.

Rüzgar Sörfü Okulu

Bu aktivite geminin arka tarafındaki Güverte C'de bulunan denizcilik salonunda mevcuttur: 85m²lik platform denize bakmaktadır.

Fitness Okulu

Fitness salonunda, yolcu gemisinin en yüksek güvertesinde veya denize bakan açık havada çeşitli aktiviteler mevcuttur: düşük etkili egzersizler, bums and tums dersleri, esneme, kas geliştirme, gevşeme ve daha fazlası.

Zen ruh hali

Duyulara yolculuk

Şımartmak, rahatlamak ya da zindelik vermek: Ne isterseniz isteyin, yolculuğunuz sırasında tam bir mutluluk hissi yaşayın.
Yaklaşık 110 m²'lik bir alanı kaplayan ** Club Med Spa by CARITA'nın ** zarif ortamında, sağlıklı yaşam uzmanları tarafından sunulan özel programların* keyfini çıkarabilirsiniz.

*ek ücret ile

Pilates

Yoga, dans ve jimnastikten ilham alan bir teknik olan Pilates, kasları sıkılaştırıp tonlandırarak, esnekliği geliştirerek ve stresi ortadan kaldırarak duruşun düzeltilmesine ve iyileştirilmesine yardımcı olur.

16 yaş ve üzerindeki konuklarımız için mevcut aktivite.

Büyüleyen geziler

Kaşif olun

Yeni kültürleri keşfedin ve farklı ülkeler hakkında bilgi edinin.
Club Med 2, farklı ülkelerin gizli güzelliklerini keşfetmek için mükemmel bir seçim!

Keşifle dolu bir gemi yolculuğu

Molalar sırasındaki günübirlik geziler, Akdeniz ve Karayiplerdeki en güzel yerlerden bazılarını keşfetmek için kaçırılmayacak bir fırsattır.
İstediğiniz zaman ayrılıp geri gelmekte özgürsünüz. Tekneler, gecelerin daha sıcak ve daha uzun olduğu geç molalar için bile sürekli bir servis hizmeti sunar.

Rehberli gezilerimiz

Her gün rehberli gezilerimizden birini seçerek kendinizi yerel kültüre bırakın. Mola noktalarına bağlı olarak her gün bir dizi isteğe bağlı gezi sunulmaktadır.

Gezilerinizi ayrılmadan önce rezerve edin veya gemiye vardığınızda mevcut diğer geziler hakkında bilgi edinin (maksimum katılımcı sayısına ulaşılmamış olması şartıyla).

Geziler değiştirilemez ve hava koşullarına ve/veya yerel makamlara bağlı olarak değişebilir.

*Ek ücretle

Harika bir atmosfer - garantili!

The Club Med ruhu

G.O.®'larımız tarafından düzenlenen kaçırılmayacak gösterilerin, özel akşamların ve çılgın etkinliklerin keyfini çıkarın.
Daha sakin akşamlar için, günün sonunda denizi seyrederken güvertede dinginlik hissini ve lounge'larda sohbetleri seveceksiniz.

Kutlama ve Eğlence Geceleri

Muhteşem beş direkli yolcu gemimiz yıldızların altında yolculuğuna devam ederken, gece atmosferi bambaşka bir deneyim sunuyor.

Her akşam unutulmaz anılar için yetenekli, yaratıcı G.O.®'lardan oluşan ekibimiz tarafından düzenlenen bir sürpriz içerir.

Karayipler veya Akdeniz'de bir gemi yolculuğuna çıkın!

Sadece muhteşem yolcu gemimizin demir atabileceği özel molalar dahil, Akdeniz ve Karayipler'in en güzel kıyılarında yelken açmak için bize katılın.