Club Med'e adım attığınız andan itibaren her şeyle biz ilgileniriz; hem sizin hem de sevdiklerinizin hiçbir kaygı taşımadan, hiç bir ek ödeme yapmadan, zirvelerin tadını çıkarmalarını sağlarız. Tesise giriş yaptığınızda Pazartesi başlangıçlı ücretsiz ski-passınızı alın ve yeni başlangıç yapanlardan profesyonel kayakçılara kadar her düzeye ve yaş grubuna ayrı sunduğumuz paketinize dahil 5 gün ücretsiz kayak derslerine ve 2-17 yaş çocuk ve genç kulüplerine kaydınızı yaptırın. Yüksek doruklardan indiğinizde ise en iyi kayak sonrası aktivite ve eğlenceler ile kapalı havuz, sauna, hamam ve Spa Merkezlerimiz sizleri bekliyor olacak.

FRANSIZ ALPLERİ TATİLİ

Fransa ünlü kayak merkezleri ve savoyard yaşam tarzı, İtalya ve İsviçre sınırlarına yakın Alplerin eteklerinde eşsiz konumlu kilometrelerce uzanan pistleri ile benzersiz bir kayak destinasyonu.

Tüm yaş gruplarına ve kayak seviyelerine uygun, tamamı direkt kayak çıkışlı olan Club Med tesislerimiz benzersiz her şey dahil kayak formülü ile sizleri bekliyor. İster çocuklarınızla daha sakin ve güvenli ya da sınırlarınızın ötesine geçeceğiniz iddialı pistler! Dünyanın en iddialı kayak merkezinde yeni Val Thorens Sensations tesisimizi keşfedin. Kayak tutkunuzun ardından kayak paraşütü, kar bisikleti, tırmanma duvarı ve daha nice ayrıcalıklı spor aktivitelerini deneyimleyin, Club Med Spa by Carita'da kendinizi şımartın ve yeni savoyard lezzetlerin tadını çıkarın! 3 Vadi kayak ayrıcalığı ile Meribel ya da La Folie Douce kaçamakları ile Val d'İsere. Benzersiz kayak sonrası Tignes Val Claret ya da çocuklarınız ile fayton eşliğinde nostaljik bir giriş yapacağınız ekolojik tesisimiz Avoriaz. Ve çok daha fazlası Club Med kayak tatillerinde...

FRANSIZ ALPLERİNDE PREMIUM HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

İTALYAN ALPLERİ TATİLİ

Avrupa'nın ikinci en büyük kayak bölgesinin eteklerinde Dolce Vita İtalyan tarzını Pragelato Sestriere'da kar tatilinizi dolu dolu yaşayın. Kahvaltınız dağ evinizin kapısına sepet ile bırakılsın..Büyüleyici dağ evlerinin tam kalbinde Olimpik pistlerde şampiyonların izini sürün. Dev Alp sıradağlarının gölgesinde,2050 m. yükseklikte olan Cervinia tesisi ise efsanevi Cervin tepesine ilk ayak basan dağcılardan esinlenmiştir. Yükseklerdeki tertemiz havanın yanısıra, tesisteki iç mekanlarda ailenizle mükemmel vakit geçirebileceğiniz sımsıcak bir ortamla karşılaşacak, premium her şey dahil paketinizle endişesiz bir tatil yaşayacaksınız.

İTALYAN ALPLERİNDE HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

İSVİÇRE ALPLERİ TATİLİ

Alp disiplinli kayağın doğum yeri, kozmopolit ve şık St Moritz'de 170 km'lik pistlerde kayağın tadını çıkarın. Cenevre gölü çevresinde konumlanmış 1920'lerde inşa edilmiş zarif bir İsviçre tesisi Villars-sur Ollon'da premium her şey dahil konseptimiz ile Alpler'in keyfini çıkarın ve ailenizin her ferdine uygun ders sunan kayak okullarında mükemmel bir kayak tatili yaşayın.

İSVİÇRE ALPLERİNDE HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN