TürkiyeBodrum

Yurtiçi tesislerde giriş öğle yemeği hediye!

Erken girişlerde ücretsiz öğle yemeği!

Club Med İstanbul Acentesi ve Türkiye'deki seyahat acentelerinden yapılan rezervasyonlar için Bodrum Palmiye, Kemer Palmiye ve Palmiye Otel tesislerimize saat 16:00'dan önce girişlerde ilk öğle yemeği ücretsiz sunulmaktadır.

Diğer tüm tesislerde giriş günü akşam yemeği ile başlar ve çıkış günü öğle yemeği ile sona erer. Giriş günü öğle yemeği ücretli sunulur.

Bodrum

Bodrum

Türkiye

Tripadvisor: 4.5

Muhteşem bir koyda Ege klasiği

Eşsiz maviliğiyle dillere destan olmuş Ege Denizi kıyısında, çam ağaçlarının gölgesinde yenilenme ve enerji toplama zamanı…

El değmemiş koyları ve tarih kokan kıyıları ziyaret edin. Katamaran ve funboarding ile kendinizi rüzgara bırakın, okçuluk akademisiyle konsantrasyon artırın veya sadece kumsalda ve göz alıcı sahil manzaralı kaya tombazlarından birinde tembellik edin.

Günün sonunda usta aşçılarımızın hazırladığı leziz tatlarla damağınız da mest olacak ve tüm duyularınızı memnun etmiş şekilde uykuya dalacaksınız.

Bodrum tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Bodrum rüzgarına yeni bir nefes

Wingsurf, tesisin deniz aktivitelerini zenginleştirmeye geliyor. Gelin ve bu yeni disiplin hakkında bilgi edin. Yepyeni su üzeri süzülme ve rüzgar direnci tekniğinin sağladığı benzersiz hisleri keşfedin.

WINGSURF

*ek ücretle

Seçkin Huzurlu Tatilin Adresi

Rakipsiz Premium Her Şey Dahil

Ayrıcalıklı destinasyonlarda 70 eşsiz tesis

7/24 gurme mutfak (a la carte retoranlar dahil), sınırsız bar ve snacking ( gece klübü bar dahil)

çocuk kulübü hizmeti sunan tesislerde 4-17 yaş çocuk ve genç kulüpleri dahil

Ders ve ekipmanlar dahil 60'ı aşkın spor ve aktivite (su kayağı dahil) Kayak & snowboard grup dersleri ve lifter dahil!

Sağlık, kaza, çalıntı ve seyahat iptal sigortaları ile havaalanı vergileri ve KDV tüm vergiler dahil

1/4
Sürdürülebilirlik yolculuğumuzun bir parçası
detaylı bilgi
Green Globe sertifikalı
Tesisimiz 2012'den bu yana sürekli olarak Green Globe sertifikasını alarak atık yönetimi, enerji ve su tüketimleri, sorumlu satın almalar, kirlilik sınırlaması, biyolojik çeşitliliğin korunması gibi bileşenlerde sorumlu operasyonları garanti ediyor.​
Plastiklere güle güle deyin
Çevresel etkimizi azaltma taahhüdümüzün bir parçası olarak, “Bye-Bye Plastics” programımız sayesinde tüm Tesislerimizde bar, restoran ve odalarda tek kullanımlık plastik ürünler aşamalı olarak yasaklanmaktadır. ​

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...