Tek bir kıta ama üzerindeki her bir ülke ayrı birer cennet. Her biri zengin ve renkli bir tarihe sahip ve her birinin uzun bir geçmişe dayalı apayrı gelenek ve kültürü var. Ayrıca dünyanın en etkileyici manzaralarından bazıları da yine bu coǧrafyada. Kilometrelerce uzanan sahilleri ve doğal plajların çeviirdiği eşsiz koylar kristal sular ...Club Med Uluslararası Premium Her Şey Dahil eşsiz formülü ve güvencesi ile bu rüya destinasyonları keşfetmeye hazır mısınız?

ÇİN TATİLİ

Marco Polo Çin'i ziyaret ettiğinden beri gezginciler dünyanın en eski medeniyetlerinden birine sahip olan bu ülkenin cazibesine yenik düştü. Çin Seddi'nden çarpıcı Guilin Tepeleri'ne Çin, eski zamanlarda imparatorları hayrete düşürdüǧü gibi sizleri de hayrete düşürecek.

ÇİN`DE HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN
Guilin
Guilin

Guilin

Çin

Yabuli
Yabuli
Kış

Yabuli

Çin

TAYLAND TATİLİ

Altın Budist tapınakları ve tropik plajlarıyla Tayland egzotik ve kültürü zengin bir ülke. Ayrıca rafine mutfaǧı ve misafirperver halkı da cabası. Tayland'ın renkli manzaralarının, gök mavisi sularının ve uçsuz bucaksız kıyı şeridinin tadını çıkarın. Premium Her Şey Dahil benzersiz konsepti ile Phuket tesisimizi, THY ile direkt uçuş konforu ile vizesiz ziyaret edebilir, ister sevgiliniz ister aileniz ile bu cennetin tadını Club Med güvencesi ile huzur içinde çıkarabilirsiniz.

TAYLAND`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

ENDONEZYA TATİLİ

Büyülenmeye hazır olun! Binlerce volkanik adanın, tropik plajın, tarihi tapınakların yanı sıra, kaplanlara ve orangutanlara ev sahipliǧi yapan vahşi yaşamıyla Endonezya sizleri bekliyor. Bali dansçıları, gür bitki örtüsü ve plajları da cabası! Bali Premium Her Şey Dahil tesisini vizesiz ziyaret edebilir ister sevgiliniz ister aileniz ile bu cennetin tadını çıkarabilirsiniz.

ENDONEZYA`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN
Bali
Bali
Ulaşım dahil

Bali

Endonezya

JAPONYA TATİLİ

Soylu Samuray savaşçılarından nazik kiraz çiçeklerine Japonya tam bir tezatlar ülkesi. Karlarla kaplı daǧlarından birinci sınıf dalış noktalarına sahip hoş mercan kayalıklarına gerçek Japonya'yı keşfe çıkın. Burası gelenek bakımından zengin ve bir o kadar da modern.

JAPONYA`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

MALEZYA TATİLİ

Göz kamaştırıcı plajları ve gür yaǧmur ormanlarıyla ünlü Malezya; Malay, Çin, Hindu ve Avrupa kültürlerinin izlerini taşıyor. Ayrıca mutfaǧı da dünyanın en iyilerinden biri.
Daha ne bekliyorsunuz? Cherating Beach Premium Her Şey Dahil tesisini vizesiz ziyaret edebilir ister sevgiliniz ister aileniz ile bu cennetin tadını çıkarabilirsiniz.

MALEZYA`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN