MauritiusLa Plantation d'Albion Club Med

La Plantation d'Albion Club Med

La Plantation d'Albion Club Med

Mauritius

Tripadvisor: 4.5

Mauritius'un kibar yaşam tarzı ve doğal bir ortam

Huzurlu doğal ortam Marc Hertrich ve Nicolas Adnet tarafından tasarlanan görkemli dekorla zenginleştirilmiştir ve tesisin birinci sınıf konforu, geniş odalarına güzel bir şekilde yansıtılmıştır. Eşsiz CINQ MONDES Spa* ve şelaleli lüks havuzu ile ideal bir Zen dokunuşu sunar. Tesis bütünüyle misafirlerinin arzularını karşılamaya hazırdır ve yüzme havuzu alanlarında, barlarda ve Gurme restoranlarda kibar, kişisel hizmet sunar.

La Plantation d’Albion'u yeniden keşfedin

La Plantation d'Albion sizi yavaşlamaya ve bu yavaşlığın her anınin tadını çıkararak yaşamaya davet ediyor.

Mauritius'un rahatlatıcı atmosferinde yemyeşil bahçelerde yoga seansından sonra yeni Beach Concept'de ayaklarınız kumların üzerindeyken leziz tatları keşfedin. Geniş suitinizin terasından güneşin Hint Okyanusu üzerinde batarken size sunacağı renk oyunlarıyla akşama hazırlanın.

Haritada göz at

  • AVENUE DU CLUB MED
  • ALBION, ÎLE MAURICE
  • 742CU001
  • Mascareignes Islands / Mauritius Mauritius

En yakın varış noktası:

S. Ramgoolam havaalanına/havaalanından transfer

1h

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

Kani
Kani
Lüks Alan

Kani

Maldivler

*ek ücretle

Sürdürülebilirlik yolculuğun bir parçası
detaylı bilgi
Yeşil Çiftçiler programı​
Agrisud STK ile ortaklık kuruyoruz ve bölgedeki 15 üreticiyi, agro-ekolojik tarım yoluyla üretilen sağlıklı, taze ve sürdürülebilir yerel meyve ve sebzeleri misafirlere sunmak için destekliyoruz.​
Club Med Vakfı ile Dayanışma​
Yerel projeleri destekleyen bölgedeki derneklerle ortaklık yapıyoruz. Örneğin, Spor Okulu programımız aracılığıyla Terre de Paix Derneği'nin gençleri Tesisimizdeki okçuluk, yüzme ve dans derslerine erişebilirler.​

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı