Mauritius
La Plantation d'Albion Club Med

La Plantation d'Albion Club Med

La Plantation d'Albion Club Med

Mauritius

Tripadvisor: 4.5

Mauritius'un kibar yaşam tarzı ve doğal bir ortam

Huzurlu doğal ortam Marc Hertrich ve Nicolas Adnet tarafından tasarlanan görkemli dekorla zenginleştirilmiştir ve tesisin birinci sınıf konforu, geniş odalarına güzel bir şekilde yansıtılmıştır. Eşsiz CINQ MONDES Spa* ve şelaleli lüks havuzu ile ideal bir Zen dokunuşu sunar. Tesis bütünüyle misafirlerinin arzularını karşılamaya hazırdır ve yüzme havuzu alanlarında, barlarda ve Gurme restoranlarda kibar, kişisel hizmet sunar.

La Plantation d’Albion'u yeniden keşfedin

2021 yılında La Plantation d'Albion sizi yavaşlamaya ve bu yavaşlığın her anınin tadını çıkararak yaşamaya davet ediyor.

Mauritius'un rahatlatıcı atmosferinde yemyeşil bahçelerde yoga seansından sonra yeni Beach Concept'de ayaklarınız kumların üzerindeyken leziz tatları keşfedin. Geniş suitinizin terasından güneşin Hint Okyanusu üzerinde batarken size sunacağı renk oyunlarıyla akşama hazırlanın.

#ClubMed

helllomantra
ophir_er
stephaneault

Haritada göz at

  • AVENUE DU CLUB MED
  • ALBION, ÎLE MAURICE
  • 742CU001
  • Mascareignes Islands / Mauritius Mauritius

En yakın varış noktası:

S. Ramgoolam havaalanına/havaalanından transfer

1h

Club Med Her Şey Dahil Formülü

  • Çocuk ve Genç Kulüpleri 4-17 yaş
  • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
  • Bar & Atıştırmalıklar
  • Spor & Aktiviteler
  • Gündüz & Gece Eğlenceleri
  • Daha fazla bilgi alın

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Sustainability is part of the journey
The Green Farmers program​​​
We partner with Agrisud NGO and support 15 producers of the region to offer guests healthy, fresh and sustainable local fruits and vegetables produced via agro-ecological farming​.​
1/2
detaylı bilgi

Rezervasyona Başlayın

1.Ulaşım seçiniz

Sorunsuz bir seyahat
Uçuşunuzu Club Med ile rezerve edin ve rahat bir yolculuğun tadını çıkarın. Tüm katılımcılar için havaalanından gidiş-dönüş transferleri de dahil edilecektir.
Ulaşım ve transfer bir aradaTesise ulaştığınızda ekibimiz tarafından güvenli karşılamaDeğişebilecek tatil planınıza adapte edilebilir

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3.Fiyat teklifi için kişi sayısı