İspanyaMagna Marbella

Magna Marbella

Magna Marbella

İspanya

Tripadvisor: 4.5

Verimli bir vahanın kalbinde rahatlayın

Marbella'nın eski ve pitoresk kentine yürüme mesafesindeki Club Med Magna Marbella 12 hektarlık gözalıcı bahçelerin içinde konumlanmış muheşem bir yapı. İber Yarımadasının en güneyinde bulunan tesis, Endülüs'ün zengin kültürel mirasını keşfetmek için ideal bir başlangıç noktası. Beyazlar içindeki köyleri çevreleyen yolları keşfe çıkın, Seville'ye uzanan zeytin ağaçlarına göz atın veya Grenada'daki ikonik Alhambra'yı ziyaret edin.

Haritada göz atın

  • Calle Padre Paco Ostos, S/N
  • MARBELLA
  • Trapiche 29601
  • Malaga İSPANYA

En yakın varış noktası :

Malaga Costa del Sol Havaalanı'na gidiş/dönüş transfer

40 dakika

TESİSİN AÇILIŞINDAN VE YENİLİKLERDEN İLK SİZ HABERDAR OLUN

Avrupa'da eşsiz bir golf deneyimi

**Yaz ve kış aylarında keşfedilmek üzere

Club Med Magna Marbella, her yaştan ve seviyeden oyuncuya uygun eksiksiz ve çeşitli golf sahaları sunmaktadır. Özellikle aşağıdakileri içeren altyapısı sayesinde: Bir sürüş alanı ve golf sahası.

Grup dersleri ve eğitim kursları doğrudan tesiste mevcuttur ve yakındaki golf sahalarıyla ortaklaşa yeşil ücret teklifimiz rezervasyon yaptığınız andan itibaren kullanılabilir.

Magna Marbella'nın açılışını beklerken diğer tesislerimizi keşfedin:

Cefalù
Cefalù
Exclusive Collection

Cefalù

İtalya

*ek ücretle

Sürdürülebilirlik yolculuğumuzun bir parçası
detaylı bilgi
Plastiklere güle güle deyin
Çevresel etkimizi azaltma taahhüdümüzün bir parçası olarak, “Bye-Bye Plastics” programımız sayesinde tüm Tesislerimizde bar, restoran ve odalarda tek kullanımlık plastik ürünler aşamalı olarak kaldırılmaktadır. ​
Düşük çevresel etki
Mevcut bina yapısı yeniden kullanılarak yapı malzemelerinden kaynaklanan çevresel etkiler sınırlandırılmıştır. Binanın en yüksek çatısında yer alan 663m2 güneş paneli, tesisin elektriğinin bir kısmının üretilmesini sağlamaktadır.

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı