TaylandPhuket

Phuket

Phuket

Tayland

Tripadvisor: 4.5

Heyecan dolu günlerin neşe dolu gecelere evrildiği…

Thai kültürünün özünü tanıyın ve kokular, sesler ve bu güzel adanın sahip olduğu manzaralarla mest olun. Burada Phuket Adası’nın yeşil dağları, hazinelerle kaplı alanlar ve kristali andıran mavi denizinin ortasında birçok aktivite ve gezi olanağına sahipsiniz. Thai boksu dersi için ringe geçebilir veya Thai mutfağını öğrenmek için şef önlüğünüzü giyebilirsiniz. Ailenizle budist tapınaklarını gezerek geçireceğiniz sevgi dolu bir tatil yapın veya rengarenk kostümleriyle büyüleyici gösteriler yapan geleneksel Thai dansçılarını izleyin. Club Med Phuket’te, Tayland’a neden “Gülen Yüzler Ülkesi” denildiğini anlayacaksınız.

Phuket tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • 3 KATA ROAD
  • KARON S-D, A. MUANG DISTRICT
  • 83100
  • Island of Phuket Thailand

En yakın varış noktası:

Phuket havaalanına/havaalanından transfer

1h30 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

Bali
Bali
Ulaşım dahil

Bali

Endonezya

Kani
Kani
Lüks Alan

Kani

Maldivler

*ek ücretle

Sürdürülebilirlik yolculuğun bir parçası
detaylı bilgi
Bambu Köpekbalığı koruma ve sığınma alanı
Mart 2022'den bu yana, "Oceans for All" adlı STK tarafından yürütülen köpekbalığı yetiştirme programını desteklemek için bir akvaryum inşa ettik. Tesisimizde yaklaşık 20 yavru köpekbalığı yetiştirildi ve her 4-5 ayda bir yetişkin boyutlarına ulaştıklarında serbest bırakıldı.
Club Med Vakfı ile yerel dayanışma
2020'den beri, yerel topluluklara yardım eden bir gıda kurtarma vakfı olan "Scholars of Sustenance" ile ortaklık yapıyoruz. Başlangıcından bu yana Tesisimiz bu program aracılığıyla 5,5 ton yemek artığı bağışlamıştır.

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı