Bir balayı masalı

Rüyalarınızdaki destinasyonlar size özel sürprizlerle

BALAYI ÇİFTLERİNE ÖZEL ROMANTİK BİR TATİL DENEYİMİ

Yeni yolculuğunuza başlarken siz ve eşiniz benzersiz bir balayı tatilini hak ediyorsunuz. Club Med’in 70 yılı aşkın deneyimi, göz alıcı 25 destinasyonda sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken sizi ve eşinizi bekleyen romantizm dolu anların keyfini çıkarmak.

Her şey dahil balayı paketleri, havaalanı transferiyle başlıyor ve özel sürprizlerle ayrıcalıklı bir deneyime dönüşüyor.

Avantajlı kur ile sabitlenmiş TL ulaşım dahil paketler üzerinden balayı çiftlerine özel sürprizler ve taksit fırsatlarıyla en özel tatiliniz benzersiz olacak!

Bodrum'da Balayı
Maldivlerde Balayı
Seyşellerde Balayı

Balayı çiftleri için en romantik destinasyonlarımız

Bodrum
Bodrum
4 trident

İki özel destinasyon:

Maldivler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey

Mavinin binbir tonunu barındıran suları, rüzgarda sakince salınan palmiyeleri, bembeyaz yumaşak kumuyla romantizmi tercih eden balayı çiftlerinin vazgeçilmezi Maldivler mükemmel bir tatil deneyimi sunuyor. 1200 ada ve bu adaların çevresinde, her biri cenneti andıran manzaralarla çevrili 26 mercan adası, minik bir tekneyle veya deniz uçağıyla ada topluluklarını keşfetmeye can atan binlerce gezgini ağırlıyor.

Bu özel destinasyonda gözlerden uzak, romantik bir tatilden önce bilmeniz gerekenleri mini rehberimizde bulacaksınız.

Maldivler ile İlgili Merak Ettiğiniz Her Şey

Seyşellerde Balayı

Aşkınızı kutlamak için Madagaskar ve Mauritius yakınlarındaki cennet Seyşeller takımadalarından daha harika bir rota olabilir mi? Eşinizle özel ve ayrıcalıklı bir balayı tatili geçirebileceğiniz Seyşeller, sizi kendine hayran bırakacak. Muhteşem manzaralarıyla, Praslin Adası ve Mahé Adası gibi adalarıyla Seyşeller, siz ve eşinize tam anlamıyla unutulmaz ve romantik bir tatil deneyimi sunacak!

Seyşellerde Balayı Deneyimini Keşfedin

Finolhu Villaları, Maldivler

Exclusive Collection