Yazınızı farklı kılmak ve yakın Avrupa'da sevdiklerinize unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmak istiyorsanız, Uluslararası Benzersiz Her Şey Dahil formülü ile Club Med tesisleri sizleri bekliyor. Fransa, İtalya, Yunanistan, Portekiz sahilleri yeni keşifler ve çevre gezileri ile ailenize unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor...

Tercihiniz Antalya ve Bodrum sahilleri ise sevdikleriniz, çok kültürlü uluslararası benzersiz her şey dahil formülü ve ödüllü tesisleri ile eşsiz Club Med tatilleriyle kusursuz bir tatilin tadını çıkaracaklar.

ANTALYA, KEMER, BODRUM TATİLLERİ

Tripadvisor 2016 Türkiye en iyi aile ve Dünya ilk 10 arasında yer alan, Uluslararası Benzersiz Her Şey Dahil konsepti ve deneyimli Mini Club'ü ile çocuklu aileler için eşsiz tesis Antalya Club Med Palmiye, yetişkinlere özel benzersiz parti konseptleri ve sınırsız su sporlarıyla +18 tesisimiz Club Med Kemer veya yarım adanın en özel koylarından birinde konumlu butik tesisimiz Club Med Bodrum Palmiye'yi keşfedin.
Yaz tatilinizi riske atmayın Avrupa standartlarına sahip Club Med ile güvence altına alın..

TÜRKİYE VE AVRUPA`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

FRANSA TATİLİ

Fransa, Eyfel Kulesi ve Louvre gibi her daim bilinen ulusal simgeleriyle bir kültür ve sanat ülkesidir. Ancak Paris’in iddialı ve entelektüel kültürünün ötesinde, keşfedilmeyi bekleyen başka bir Fransa vardır: Premium Her Şey Dahil konsepti ile Nice şehrine yarım saatlik uzaklıkta Opio en Provence tesisi, Vittel Ermitage’daki nefes kesen sıradağlar arasındaki rahatlatıcı golf sahaları ve Korsika adasının etkileyici limanları...

FRANSA`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

YUNANİSTAN TATİLİ

Yunanistan aynı zamanda ziyaretçilerine Avrupa’nın ilk demokrasisinin iyi korunmuş yıkıntılarını keşfetme ve kendilerine özgü kültür ve doğa manzaralarına sahip binden fazla adasına gitme olanağı da sunmaktadır. Premium Her Şey Dahil Gregolimano tesisinden düzenlenen özel geziler Atina’ya ve Bizans Meteora manastırına doğru hareket eder.

YUNANİSTAN`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

İSPANYA TATİLİ

İspanya kültürüyle, eski ve yeniyi harmanlayan mimari açıdan göz kamaştırıcı olan şehirleriyle ünlüdür. Benzersiz Her Şey Dahil konsepti ile Magna Marbella tesisi doğal güzellikleriyle ve heyecan uyandırıcı aktiviteleriyle ziyaretçilerini büyüleyecek. Açılış: 3 Ağustos

İSPANYA`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

PORTEKİZ TATİLİ

Portekiz’in kıyı bölgeleri, zeytin ağaçları, bağları, tepeleri ve yemyeşil ovaları...Lizbon gibi canlı ve kozmopolit şehirleri ise gezmek, alışveriş ve parti yapmak için mükemmel yerlerdir. Algarve’deki Premium Her Şey Dahil konsepti ile Da Balaia tesisinde golf tutkunları hayallerindeki tatili bulacaklardır.

PORTEKİZ`DE HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

SİCİLYA TATİLİ

İtalya’nın güneyinde yer alan Sicilya adasının tarihte derin kökleri bulunmaktadır ve doğal güzellikler açısından rakipsizdir.Premium Her Şey Dahil konsepti ile Kamarina Tesisinde benzersiz bir aile tatiline ne dersiniz?

SİCİLYA`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN
Cefalù
Cefalù
Exclusive Collection

Cefalù

İtalya