Marco Polo Çin'i ziyaret ettiğinden beri gezginciler dünyanın en eski medeniyetlerinden birine sahip olan bu ülkenin cazibesine yenik düştü. Çin Seddi'nden çarpıcı Guilin Tepeleri'ne Çin, eski zamanlarda imparatorları hayrete düşürdüǧü gibi sizleri de hayrete düşürecek.

Guilin

Güney Çin'deki Guilin bölgesinde Çinin en büyülü manzaralarını keşfedin. Çin imparatorları, ressamları ve şairlerinin tümü Çinin bu en büyüleyici bölgesini övmüştür.

Guilin
Guilin

Guilin

Çin

Yabuli

Yabuli, Heilonjiang eyaletinde Harbin havalimanına 195 km (120 mil) mesafede muhteşem ve güzel bir şekilde korunmuş doğal bir ortamın kalbinde bulunan, aile tatilleri için mükemmel bir tesistir. Çin ulusal kayak takımının antrenman yapmak için geldiği Yabuli, Çinin en büyük kayak merkezidir.

Yabuli
Yabuli
Kış

Yabuli

Çin

Sanya

Hawaii ile aynı enlemde bulunan Hainan Adası'nın güneyinde konumlanmış Sanya "Çin'in Hawaiisi" olarak bilinir. Karayiplere benzeyen tropikal bir iklime sahiptir.
Güney Çin Denizi'nin parlak turkuaz suları ve yemyeşil bitki örtüsü yanında bembeyaz kumlu plajları bu cennetin en değerli özellikleridir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR