Güneş, deniz ve macera arayan herkes için Karayipler gerçek bir cennet. Birçok adası güneş ve su sporları tutkunları için popüler yerler. Beyaz kum sahilleri, sıcak turkuaz suları ve her yaş için birçok farklı aktivite Karayipler'de tatilleri mükemmel hale getiriyor. Yıl boyu güneş ışınları bölgeyi ideal bir tatil yeri haline getirirken, egzotik vahşi yaşamı, nefes kesici manzaraları ve canlı ada kültürü Karayip tatilini unutulmaz kılıyor. İster macera ve heyecan arayın isterseniz sadece keyifli bir şekilde dinlenmek isteyin, Premium Her Şey Dahil Karayip tatillerinin beklentilerinizi aşacağı konusunda garanti veriyoruz.

DOMİNİK CUMHURİYETİ TATİLİ

Güneşli Karayipler'in kalbinde yer alan Dominik Cumhuriyeti bembeyaz kum plajları ve turkuaz lagün ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Yıl boyu güneş ışınlarını alan Dominik Cumhuriyeti'nin nefis sahillerinden uzakta macera severler egzotik kuşlar ve başka vahşi yaşamları keşfedebilir. Ülkenin kıyısı aynı zamanda keşfedilmeyi bekleyen batmış gemi enkazları ve renkli deniz yaşamı ile dünyanın en güzel tüple dalış merkezlerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Premium Her Şey Dahil konsepti ve Cirque de Soleil eşsiz deneyimi ile Punta Cana hem aileler hem çiftler için unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Survivor Adasını hayranlıkla izlemekle kalmayın gelin en konforlu haliyle size unutulmaz bir tatil sunalım..

DOMİNİK CUMHURİYETİ`NDE HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

BAHAMALAR TATİLİ

Karayipler'de Florida sahilinin hemen kıyısında yer alan Bahamalar yıllardır her nesilden ziyaretçiyi kendisini çekiyor. Yaklaşık 2000 adadan meydana gelen Bahamalar yıl boyunca güneşi, ılıman bir iklime sahip. Dalgaların altında nefes kesici mercan resiflerinin ve gizemli batık gemilerin dünyası keşfedilmeyi bekliyor. Köpek balıklarıyla yüzmek de özel vahşi yaşama yakınlaşmak isteyen birçok kişi için çekici bir seçenek. Karada ise Bahamalar ulusal parklarında birçok Flamingo ve zengin kuş türleri sizleri bekliyor.

BAHAMALARDA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

GUADELOUPE

Karayipler'in tropik iklimlerinde bulunmasına rağmen, Guadeloupe aslında Fransa’nın bir parçasıdır. Guadeloupe yaptığınız tatiliniz boyunca Avrupa takımadalarının ihtişamı altında dudaklarınızı ısırırken, Fransa’nın güneyini utandıracak iklimiyle benzersiz bir Karayip kültürüyle tanışacaksınız. Barlardan, restoranlardan ve Basse-Terre ve Pointe-a-Pitre gibi alışveriş şehirlerinden uzakta, başka bir Guadeloupe yatmaktadır. Beyaz kum plajlar, sessiz koylar, yağmur ormanları, volkanik dağ zirveleri ve geleneksel kırsal yerleşim alanları, benzersiz bir Premium Her Şey Dahil seyahat deneyimi yaşamak için Club Med tesisini ziyaret etmeniz yeterli!

GUADELOUPE`DE HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

MARTİNİK TATİLİ

Tropik güneşi, denizi ve kumsalları harikadır. Ancak kıyı alanlarından farklı olarak, manzara etkileyici sıradağlara ve yemyeşil ormana boyun eğmektedir ve kuzeyde volkanik Pelee Dağının zirvesi ülkeyi taçlandırmaktadır. Fransa’nın denizaşırı bir ülke bölgesi olan Martinik, Fransız, Kreol ve Afrika etkilerinin bir karışımına sahiptir ve bu durum, yemeklerinden yerel halk tarafından konuşulan dillere kadar her şeyde görülmektedir. Martinik’teki tatiller, özellikle canlı ve renkli deneyim arayışında olan, el değmemiş ve sıcak tropik suları seven Avrupalı turistler için en popüler destinasyondur.

MARTİNİK`TE HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

TURKS & CAICOS TATİLİ

Turks & Caicos Adaları Karayipler'de düzinelerce adadan oluşan bir takımadadır ve bu adalardan sekiz tanesinde insan yerleşimi bulunmaktadır. Denizaşırı bir İngiliz toprağı olan adalar Küba’nın kuzeyinde Bahamalar'a çok yakın bir yerde bulunmaktadır. Komşu ada grubu gibi çok iyi tanınmamasına rağmen Turks ve Caicos Adalarının sunacağı çok şey vardır çünkü pek çok ziyaretçi bu adaları yeni yeni keşfetmeye başlamaktadır. Premium Her Şey Dahil konsepti ile Club Med tesisi sadece +18 ziyaretçileri kabul eden partileri, limitsiz su sporları ile popüler bir cennettir!

TURKS & CAICOS`TA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN