Güvenli ve Keyifli Tatiller

Sizi mümkün olan en iyi koşullarda karşılayabilmemiz için bir sağlık protokolü oluşturduk.

Yurtdışı tesislerimizde konaklamak için 11 yaş ve üzeri aşı yaptırmamış konuklarımızın, tesise varışlarından maksimum 72 saat önce yapılan negatif RT-PCR (nazofaringeal, tükürük) veya antijen serolojik Covid-19 testinin negatif sonucunu veya Covid-19 hastalığının daha önce geçirilmiş olduğuna dair resmi bir belgeyi yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Aşı yaptırmış konuklarımız için, Covid-19'a karşı yapılmış tam* aşılamanın bir kaydı (Fransızca veya İngilizce olmak kaydıyla) da kabul edilecektir. Yurtdışı tesislerimizde bu dokümanların ibraz edilmemesi halinde belgelerini ibraz etmeyen konukların yanı sıra, kişi reşit değilse yanındaki yetişkin refakatçi, kişi yetişkin ise refakat eden küçüklerin tesislerimize girişleri ve konaklama yapmaları mümkün olmayacaktır. Bu talep, varış ülkesinin gümrük formalitelerine ve havayollarının koşullarına ektir.

Güvenli Turizm sertifikalı Palmiye ve Bodrum yurtiçi tesislerimizde konaklayacak Türk misafirlerimiz için HES KODu ibrazı yeterli olacaktır, aşısı tamamlanmamış veya hastalığı geçirmemiş kişiler için 6 Eylül itibari ile geçerli olmak üzere yurtiçi uçak ve otobüs ile seyahat kurallarına PCR testi zorunluluğu getirilmiştir.

Bu dokümanlardan en az birinin ibraz edilmemesi halinde, belgelerini ibraz etmeyen konukların ve refakatçilerinin tesislerimize girişi ve konaklaması mümkün olmayacaktır.

*Laboratuvardan gelen sonuç saati değil, laboratuvara teslim saati baz alınarak hesaplanmalıdır. Yapılan aşı türüne göre bir veya iki dozun tamamlanmış olması gereklidir.
** Seyahat edilecek ülke tarafından kabul edilen aşı türüne ve doz sayısına göre tamamlanmış olması gereklidir. Fransızca veya İngilizce çıktısı ibraz edilmelidir.

DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN : 0212 368 09 72

70 yıllık deneyimiyle Club Med'de güvenli ve huzurlu bir konaklamanın tadını çıkarın

Bu yaz, tatilinizin masmavi gökyüzü altında ve huzurla geçmesi için her şeyi düşündük. Güvenli bir tatil deneyimini yaşamanız önceliğimiz dolayısıyla ekiplerimizle gerekli tüm önlemleri* alıyoruz.

Siz sadece tatil programınıza odaklanın. G.O. ekiplerimiz her zaman yanınızda olacak ve Club Med ruhuyla sizi karşılamaya ve mutluluk anlarını paylaşmaya hazır olacak.

*Önlemlerimiz bilimsel komitemizin desteği ile geliştirilmiştir ve yerel mevzuata göre değişiklik gösterebilir.

Club Med'de güvenli ve dinlendirici bir tatil deneyimi garantidir, bunun yanısıra; sayısız spor seçeneği, Türk ve Dünya mutfağının en leziz tatlarıyla dolu yemek servisleri, Club Med atmosferini koruyarak uyarlanmış aktivite seçenekleri ve çok daha fazlası da tatil deneyiminizin bir parçasıdır. Seçiminiz ne olursa olsun ailenizle harika vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz!

§ Bir çok spor aktivitesi sizi bekliyor (tesise göre): okçuluk, yoga dersleri, raket sporları, golf, yürüyüş okulu, uçan trapez ve su sporları

§ Tabaklarda sunulan leziz gurme tatlar

§ Zengin eğlence programlarıyla gün boyu farklı seçenekler; görsel şovlar, canlı müzik, workshoplar, etkinlikler...

Tatil zamanı yaklaşıyor ve biz sizi görmek için sabırsızlanıyoruz.