Soylu Samuray savaşçılarından nazik kiraz çiçeklerine Japonya tam bir tezatlar ülkesi. Karlarla kaplı daǧlarından birinci sınıf dalış noktalarına sahip hoş mercan kayalıklarına gerçek Japonya'yı keşfe çıkın.
Burası gelenek bakımından zengin ve bir o kadar da modern.

Kiroro Peak

Hokkaido'nun cömert kar örtüsüyle ünlü dağlık bölgesi Kiroro'nun kalbinde yer alan Club Med Kiroro Peak, çiftler ve genç aileler için sakin bir beyaz toz kış kaçamağı yaşamak için mükemmel bir yerdir. Pistlere çıkın, Japon-Fransız Füzyon mutfağının tadını çıkarın, Rotenburo açık hava sıcak banyosunda ıslanın, kendinizi yerel doğa ve kültüre bırakın.

Kabira Beach

Çiçek açan kiraz ağaçlarıyla bir bahar hayal edin. Okinawa Takımadalarındaki Ishigaki yarımadasında Japonya'nın en uç noktasındayız.

Sahoro Hokkaido

Club Med Sahoro Hokkaido'da en iyi toz karı, saf temiz havayı, geleneksel Japon mutfağını ve paylaşılacak çok sayıda aile yolculuğunu keşfedin. Her seviyeden kayakçı için özel dağlarımız, mükemmel toz pistleri, telesiyejleri, kar parkı ve karda heyecan verici günler için bir gondol ile daha geniş bir kayak alanına sahiptir. Büyüleyici, otantik Japon dağ kaçamağımız, kış tatillerini kolay ve sorunsuz hale getirmek için her şey dahil bir deneyim sunmaktadır. Uzman rehberliğinde kayak dersleri, ata binme, rahatlatıcı bir açık hava Kanada banyosu ve çocuklar için sonsuz uğraşlar ile burada geçirilen bir tatil geleneği, arkadaşlarınız ve aileniz için silinmez anılar yaratacaktır.

Tomamu Hokkaido

İsteğiniz doğrultusunda, Tomamu Hokkaido’nun pudramsı kayak alanına yürüyerek gidebilir, Club Med’in dışına çıkabilir, Japonya’nın en büyük, içinde ailecek dalgalarla eğleneceğiniz, “ Mina Mina Sahili” de veya Buz Köyünde rahatlayabilirsiniz.

Çağdaş bir dekora sahip bu Resort, sıcak bir atmosfere sahip ve samimi cennet bir sığınak hissi veren şık ve modern zamanlar yaşamanız için hazırlanmıştır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR