Soylu Samuray savaşçılarından nazik kiraz çiçeklerine Japonya tam bir tezatlar ülkesi. Karlarla kaplı daǧlarından birinci sınıf dalış noktalarına sahip hoş mercan kayalıklarına gerçek Japonya'yı keşfe çıkın.
Burası gelenek bakımından zengin ve bir o kadar da modern.

Kabira Beach

Çiçek açan kiraz ağaçlarıyla bir bahar hayal edin. Okinawa Takımadalarındaki Ishigaki yarımadasında Japonya'nın en uç noktasındayız.

Hokkaido Sahoro

Japonya'nın kuzey adası Hokkaido, 1972'de Sapporo Olimpiyat Oyunlarına ev sahipliği yapması nedeniyle Japonya'nın kış sporları merkezi olarak bilinir. İklimi bol miktarda kar ve 1.000 ila 400 metre arasındaki (3.280 ve 1.300 ft. arası) pistlerde yüksek toz sağlar.

Tomamu Hokkaido

İsteğiniz doğrultusunda, Tomamu Hokkaido’nun pudramsı kayak alanına yürüyerek gidebilir, Club Med’in dışına çıkabilir, Japonya’nın en büyük, içinde ailecek dalgalarla eğleneceğiniz, “ Mina Mina Sahili” de veya Buz Köyünde rahatlayabilirsiniz.

Çağdaş bir dekora sahip bu Resort, sıcak bir atmosfere sahip ve samimi cennet bir sığınak hissi veren şık ve modern zamanlar yaşamanız için hazırlanmıştır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR