Kayak Tatilleri

Kış Kayak Tatilleri

Bu kış Alplerin doruklarını Club Med kayak tatilleriyle keşfedin. Fransa, İsviçre veya İtalya... Mükemmel kayak tatili için Avrupa`nın en popüler destinasyonlarında konumlu Club Med tesisleri sizi bekliyor. Tesislerimiz her şey dahil olduğundan tek düşünmeniz gereken zamanınızı hangi aktivitelerle değerlendirip gurme mutfağımızda hangi lezzetleri tadacağınız olacak.

EŞSİZ BİR KAYAK TATİLİ

Fransa, İsviçre ve İtalya`nın en iyi kayak bölgelerinde bulunan ve her biri birbirinden cazip servisler sunan 27 tesisimiz mükemmel kayak tatili deneyimlemeniz için tasarlandı. Kayak paketiniz, her yaş ve seviyeye uygun dersler, sizi dağlarda dilediğiniz noktaya götürecek 6 günlük lift pass (1 haftalık tatillerinizde geçerlidir) ve yetenekli şeflerimizin mutfağından çıkan zengin gurme tatlarla zengin bir tatil geçirmeniz ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Üstelik Çocuk Kulüplerimizle çocuklarınız da tatil boyunca eğlenecek ve farklı kültürlerle iletişime geçme fırsatı bulacaklar

Pistler mi? Deneyimli sporcular için olduğu kadar ilk kez kayak sporuyla tanışacaklar için de en güzel bölgelerde konumlanmış sayısız pistimiz var! Rossignol ve Salomon marka ekipmanlarınızı dilerseniz tesislerde ekstra ücret karşılığında kirayalabilirsiniz.

Club Med Her Şey Dahil Formülü

  • Ski Pass & Kayak Dersleri
  • Çocuk Kulüpleri 4-17 yaş
  • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
  • Bar & Atıştırmalıklar
  • Gündüz & Gece Eğlenceleri
  • Daha fazla bilgi alın

Kayak tatiliniz için öne çıkan tesislerimiz

Val d'Isère
Val d'Isère
Ulaşım dahil
4 trident
&

Ülkelere Göre Kayak Tesislerimiz

FRANSA`DA KAYAK TATİLİ

Kayak tatiliniz için tercihiniz Fransa ise Fransız Alplerinin en iyi bölgelerinde konumlanmış Club Med tesislerini bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Avoriaz aileler için mükemmel bir seçim: araba bulunmayan bu bölgede sinema, bovling, su parkı ve kızak gibi geniş aktivite yelpazesiyle genç kayakseverleri memnun ediyor. Dilerseniz İsviçre sınırına uğrayıp öğle yemeğinizi başka bir ülkede yiyebilirsiniz.

Daha fazlar heyecan arıyorsanız Les Deux Alpes’ Mont de Lans`ın 3500 m yükseklikteki pistlerinde heyecana doyacaksınız.

Veya Les Trois Vallees`deki 8 kayak bölgesini tercih ederek mükemmel pistleri ve pist dışı aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Val Thorens, Meribel veya 4 trident`lı Club Med Val Thorens Sensations... Seçim sizin.

Fransız ALPLERİNDEKİ KAYAK TESİSLERİ

İTALYA`DA KAYAK TATİLİ

İtalya`daki 3 tesisimiz aile kayak tatilleri için mükemmel bir seçenek sunuyor. Cervinia kayağa yeni başlayan tüm yaş grupları için mükemmel bir seçenek. Dilerseniz öğlen yemeği için İsviçre`de kısa bir gezintiye çıkıp akşam yemeğinde tesise dönebilirsiniz. Ayrıca aileniz Milky Way olarak anılan kayak bölgesiyle Avoriaz Fransa`ya bağlanan Pregelato`yu da çok sevecek.

İtalyan ALPLERİNDEKİ KAYAK TESİSLERİ

İSVİÇRE`DE KAYAK TATİLİ

Avrupa kayak tatilinizde büyüleyiciliğin peşindeyseniz İsviçre aradığınız yer; Brigitte Bardot ve Elizabeth Taylor ile anılan St Moritz tam size göre! Kentin donmuş gölü kayak, binicilik ve golf gibi sporlar için harika bir manzara sunuyor.

İSVİÇRE ALPLERİNDEKİ KAYAK TESİSLERİ

Size en uygun her şey dahil kayak tatili deneyimini keşfedin...