Kış Kayak Tatilleri

Bu kış Alplerin doruklarını Club Med kayak tatilleriyle keşfedin. Fransa, İsviçre veya İtalya... Mükemmel kayak tatili için Avrupa`nın en popüler destinasyonlarında konumlu Club Med tesisleri sizi bekliyor. Tesislerimiz her şey dahil ve sabit TL fiyat garantili olduğundan tek düşünmeniz gereken zamanınızı hangi aktivitelerle değerlendirip gurme mutfağımızda hangi lezzetleri tadacağınız olacak.

EŞSİZ BİR KAYAK TATİLİ

Fransa, İsviçre ve İtalya`nın en iyi kayak bölgelerinde bulunan ve her biri birbirinden cazip servisler sunan 27 tesisimiz mükemmel kayak tatili deneyimlemeniz için tasarlandı. Kayak paketiniz, her yaş ve seviyeye uygun dersler, sizi dağlarda dilediğiniz noktaya götürecek 6 günlük lift pass (1 haftalık tatillerinizde geçerlidir) ve yetenekli şeflerimizin mutfağından çıkan zengin gurme tatlarla zengin bir tatil geçirmeniz ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Üstelik Çocuk Kulüplerimizle çocuklarınız da tatil boyunca eğlenecek ve farklı kültürlerle iletişime geçme fırsatı bulacaklar

Pistler mi? Deneyimli sporcular için olduğu kadar ilk kez kayak sporuyla tanışacaklar için de en güzel bölgelerde konumlanmış sayısız pistimiz var! Rossignol ve Salomon marka ekipmanlarınızı dilerseniz tesislerde ekstra ücret karşılığında kirayalabilirsiniz.

Club Med'in rakipsiz premium her şey dahil formülüne neler dahil?

 • +

  Ski Pass & Kayak Dersleri

 • +

  Çocuk ve Genç Kulüpleri 4-17 yaş

 • +

  Tam Pansiyon Gurme Lezzetler, Sınırsız Bar & Atıştırmalıklar

 • +

  Gündüz & Gece Eğlenceleri

 • =

  Seyahat İptal ile Sağlık, Kaza, Kayıp Sigortası ve Kar Garantisi

 • Daha fazla bilgi alın

Konaklama

Premium her şey dahil konaklamanıza lift geçişleri ve özel eğitmenler tarafından verilen her yaş ve seviyeye uygun kayak ile snowboard dersleri dahil. Superior, deluxe, suit.. zengin oda konfor seçenekleri ile beklentinize uygun teklifleri değerlendirin. İster çocuklarınızla bağlantılı oda veya sevdiğinizle ulu dağ manzaralı bir teras keyfi ..

Kayak tatiliniz için öne çıkan tesislerimiz

Val d'Isère
Val d'Isère
Yenilenmiş TesisKış
Exclusive Collection

Val d'Isère

Fransa

Ülkelere Göre Kayak Tesislerimiz

FRANSA`DA KAYAK TATİLİ

Kayak tatiliniz için tercihiniz Fransa ise Fransız Alplerinin en iyi bölgelerinde konumlanmış direk çıkışlı Club Med tesislerinin kayak seviyeniz ve tercihlerinize uygun zengin seçenek sunduğundan emin olabilirsiniz.

Fransa ve İtalyan Alpleri arasında Espace San Barno kayak bölgesinde konumlu yeni tesisimiz La Rosière aileler için mükemmel bir seçim: 160 km uzunluğunda güneşli ve sakin pistleri ile kalabalıtan uzak bu bölgede tesis içi ve tesis dışı geniş aktivite yelpazesiyle yeni başlayan kayaksever aileleri memnun ediyor.

Daha fazlar heyecan arıyorsanız Dünyanın en dik, Avrupanın en uzun kesintisiz 16 km pisti ve 250 km toplam pist uzunluğuna sahip Alpe d Huez yılın 300 günü güneşli olması ve ile kayak tutkunlarını fazlasıyla cezbediyor.

Veya Les Trois Vallees`deki 8 kayak bölgesini tercih ederek mükemmel pistleri ve pist dışı aktiviteleri deneyimleyebilirsiniz. Club Med Val Thorens Sensations dik ve zorlu 600 km uzunluğunda iddialı pistleri ile ileri seviye kayak severleri bekliyor... 11 farklı tesis ve 2 Chalet Apart konsepti arasında seçim sizin.

Fransız ALPLERİNDEKİ KAYAK TESİSLERİ

İTALYA`DA KAYAK TATİLİ

İtalya`daki tesisimiz aile kayak tatilleri için mükemmel bir seçenek sunuyor. Pragelato Vıa Lattea kayağa yeni başlayan tüm yaş grupları için mükemmel bir seçenek. Dilerseniz öğlen yemeği için İsviçre`de kısa bir gezintiye çıkıp akşam yemeğinde tesise dönebilirsiniz. Ayrıca aileniz Milky Way olarak anılan kayak bölgesiyle Avoriaz Fransa`ya bağlanan Pregelato`yu da çok sevecek.

İTALYAN ALPLERİNDEKİ KAYAK TESİMİZ

İSVİÇRE`DE KAYAK TATİLİ

Avrupa kayak tatilinizde büyüleyiciliğin peşindeyseniz İsviçre aradığınız yer; Brigitte Bardot ve Elizabeth Taylor ile anılan St Moritz tam size göre! Kentin donmuş gölü kayak, binicilik ve golf gibi sporlar için harika bir manzara sunuyor.

İSVİÇRE ALPLERİNDEKİ KAYAK TESİMİZ

Size en uygun her şey dahil kayak tatili deneyimini keşfedin...