Fransa, Eyfel Kulesi ve Louvre gibi her daim bilinen ulusal simgeleriyle bir kültür ve sanat ülkesidir. Ancak Paris’in iddialı ve entelektüel kültürünün ötesinde, keşfedilmeyi bekleyen başka bir Fransa vardır: Premium Her Şey Dahil konsepti ile Nice şehrine yarım saatlik uzaklıkta Opio en Provence tesisi, Vittel Ermitage’daki nefes kesen sıradağlar arasındaki rahatlatıcı golf sahaları ve Corsica adasının etkileyici limanları...

Opio en Provence

Zeytin ağaçlarının ortasında bir Provence tesisi... Köy, Cannes'ın yüksek düzlüklerinde bulunan Valbonne yaylasında, zeytin ağaçlarına ve çam ormanlarına bakan korunmuş bir Provence bölgesinde bulunur. Tamamen yenilenmiş ve çevresiyle uyum içinde olan tesiste, odalar, Provence stilinde dar sokaklar ve gölgelikler arasına kurulmuştur. Özellikle ailelere uygun bir Köy olan Opio en Provence, 9 delikli parkuru, 3 yüzme havuzu ve tenis kortlarıyla aynı zamanda birçok spor olanağı da sunar. Club Med Spa®* ile ise, bu Provence cennetinde gerçek huzuru bulacaksınız.

La Palmyre Atlantique

Fransa'nın Charente Maritime bölgesinde bulunan Club Med La Palmyre Atlantique, arkadaşlarınızla veya ailenizle tatil yaparken tüm beklentilerinizi karşılayacak. Tesisin çevresinde konumlanan bungalovlar, golf, tenis, yelken ve dağ bisikleti gibi çeşitli aktiviteleri de içeren her şey dahil bir konaklama için sizi bekliyor.

Sant'Ambroggio

Temiz sularla çevrelenmiş kayalıklarda ağustos böceklerinin şarkısının yankılandığı ve makilik arazilerin uzandığı, gökyüzünün denizle birleştiği yer: Sant'Ambroggio'ya hoş geldiniz.

Vittel Golf Ermitage

Ormanın kalbinde bir huzur kaynağı... Lorraine'de, Vosges dağlık arazisinde bulunan tesis, ünlü bir termal istasyonu barındıran koruma alanında kurulmuştur. Bu yer altı su kaynağının yanısıra, Vittel Ermitage oteli, şıklığıyla çevreyle uyum içindedir. Ormanda bir gezintiden ve masajdan* sonra, golf tutkunları otel yakınında bulunan birçok parkurda* asırlık ağaçların ortasında golf oynamanın zevkini tadabilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Vittel Le Parc

Vosges dağlarının merkezinde, 600 hektarlık park alanı ve ormanla çevrili bir Spa tesisindeki Vittel le Parc, spor, sağlık ve canlılığa odaklanarak termal su tedavisini yeniden keşfediyor.