BrezilyaRio Das Pedras

Rio Das Pedras

Rio Das Pedras

Brezilya

Tripadvisor: 4.5

Rio Das Pedras’da Brezilya’nın en büyük doğal reze…

Bu Brezilya Tesisi, orman ve güzel kumlara sahip bir plaj arasında Atlantik Adaları doğal rezervinde bulunmaktadır. Club Med Tesisi özellikle ekolojiye yoğunlaşmıştır ve size doğanın kalbinde çok sayıda kara ve su sporları sunmaktadır.

4Ψ Rio Das Pedras Tesisinin 5Ψ Konfor Alanı olan La Réserve’i keşfedin. Bu 3 çatallı mızrağa sahip Alan, Club Med’in ünlü sıcak ve arkadaş canlısı ruhundan ödün vermeksizin gizlilik, kişiye özel hizmetler ve premium konfor arayanlar için idealdir.

YENİ 5 T ALAN

Sakin, keyifli ve konforlu

Konforla sakinliğin buluştuğu "Reserve"ü keşfedin. Marc Hertrich ve Nicolas Adnet tarafından tasarlanan yeni alan, 4 yaş üstü tüm konuklarını en iyi şekilde ağırlayacak. Teras ve nefes kesen manzaralı yüzme havuzu... Kendinizi birazcık şımartmaya ne dersiniz?

Rio Das Pedras tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • BR-101 km 441,5 Rodovia Rio Dos Santos, s/n°,
  • Mangaratiba – RJ
  • 23860-000
  • Rio de Janeiro BRAZIL

En yakın varış noktası:

Rio de Janeiro Galeao havaalanından ve havaalanına transfer

2h30 dakika

Rio de Janeiro Dumont Havaalanına/havaalanından transfer

2h30 dakika

Rio de Janeiro Dumont airport - Exclusive Collection Space

2h30 dakika

Rio de Janeiro Galeao airport - Exclusive Collection Space

2h30 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Sustainability is part of the journey
detaylı bilgi
Green Globe certified​
Surrounded by 2000 ha of Mata Atlantica preserved forest, our Resort has consistently earned its Green Globe certification since 2014, guaranteeing responsible operations across four components: waste management, energy & water consumptions, responsible purchases.
The Green Farmers program
We partner with Agrisud NGO to support small farmers and offer guests healthy, fresh and sustainable local products grown in agro-ecology. In 2021, 8.2 tons of fruits and vegetables were purchased from COMISFLU producers (Cooperativa Mista do Sul Fluminense).

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı