Maldivler bir çok gezginin tercih ettiği tropik bir cennettir ve tropikal bir tatil için benzersiz olanaklar sunar. Hindistan’ın güneyinde yer alan bölge iki adet minik yerleşim yeri bulunan adadan ve neredeyse bin adet insan ve yerleşim yeri olmayan adadan oluşmaktadır. Geniş bir alana yayılan nüfusuyla Maldivler parlak mavi gökyüzü altında keşfedilmeyi bekleyen büyüleyici bir kültüre sahiptir. Plajlar olağanüstü güzelliktedir ve kristal kadar net tertemiz mavi suları tüm davetkarlığıyla sizi beklemektedir. Club Med Kani tesisine ek olarak komşu lüks ve tasarım harikası olan Club Med Finolhu Villalarını da keşfedebilirsiniz. Premium Her Şey Dahil konsepti ile sizlere sunulan tesislerimize vizesiz ve THY direkt uçuşlar ile kolayca ulaşabileceksiniz.

Kani

Club Med Kani Maldives Resort'ta eğlenmenin ve gevşemenin yeni yollarını keşfedin. Heyecanı ateşlemek ve tutkularınızın peşinden gitmek için sonsuz gibi görünen olanaklarla, 2 kilometrelik pudra beyazı kumsallar, sallanan palmiyeler ve heyecan verici su altı maceraları arasında Maldivler'in en iyi her şey dahil tatil beldesinde eğlenin. İster yeni uğraşlara katılın ister en sevdiğiniz eğlenceye dalın, tesisin eşsiz olanakları her günü kutlamaya değer kılıyor. Tropik balık sürüleriyle şnorkelle dalmaktan, kristal berraklığındaki sularda kürek çekmeye veya uluslararası mutfak kreasyonları ve taze yakalanmış deniz ürünleriyle yemek yemeye kadar, burada bir tatil tek kelimeyle unutulmazdır.

Maldivler'in tadını çıkarmanın gerçekten lüks bir yolu için Club Med Kani'nin ayrıcalıklı Manta Exclusive Koleksiyonu, su üstü süitlerinin her birinde yüksek düzeyde bir incelik sunar.

Kani
Kani
Lüks Alan

Kani

Maldivler

Finolhu Villaları

Özenle korunmuş Gasfinolhu adasındaki yeni doğa dostu villalarımızı keşfedin. Mükemmel bir doğaya sahip 5 hektarlık bu adaya kurulmuş yalnız çiftlere özel 52 şık villa Maldivler’in doğal çekiciliğini ve modern lüksün mükemmel uyumunu size sunuyor.
Ayrıca 5 dakikalık mesafedeki Club Med Kani’nin tüm imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bİlmeniz Gereken Her Şey

Kültür, yeme-içme, ulaşım, hava durumu ve çok daha fazlası...

Mavinin binbir tonunu barındıran suları, rüzgarda sakince salınan palmiyeleri, bembeyaz yumaşak kumuyla doğaya tutkun ailelerin ve romantizmi tercih eden balayı çiftlerinin vazgeçilmezi Maldivler mükemmel bir tatil deneyimi sunuyor. 1200 ada ve bu adaların çevresinde, her biri cenneti andıran manzaralarla çevrili 26 mercan adası, minik bir tekneyle veya deniz uçağıyla ada topluluklarını keşfetmeye can atan binlerce gezgini ağırlıyor.

Gözlerden uzak bir Maldivler tatilinden önce bilmeniz gerekenleri mini rehberimizde bulacaksınız.

HEMEN KEŞFEDİN

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR