Maldivler bir çok gezginin tercih ettiği tropik bir cennettir ve tropikal bir tatil için benzersiz olanaklar sunar. Hindistan’ın güneyinde yer alan bölge iki adet minik yerleşim yeri bulunan adadan ve neredeyse bin adet insan ve yerleşim yeri olmayan adadan oluşmaktadır. Geniş bir alana yayılan nüfusuyla Maldivler parlak mavi gökyüzü altında keşfedilmeyi bekleyen büyüleyici bir kültüre sahiptir. Plajlar olağanüstü güzelliktedir ve kristal kadar net tertemiz mavi suları tüm davetkarlığıyla sizi beklemektedir. Club Med Kani tesisine ek olarak komşu lüks ve tasarım harikası olan Club Med Finolhu Villalarını da keşfedebilirsiniz. Premium Her Şey Dahil konsepti ile sizlere sunulan tesislerimize vizesiz ve THY direkt uçuşlar ile kolayca ulaşabileceksiniz.

Kani

Uzaktan bakıldığında Kani, turkuaz rengi suların üzerinde konumlanmış bir bahçe adası gibi görünmektedir.

Hint Okyanusu'nun dalışa davet ettiği şeffaf suları ve insanın gözünü alan bembeyaz kumlu plajı ile adeta bir inciyi andıran Kani 75 adet su üzeri terasli suitleri ile gökyüzünden bakıldığında adeta deniz üzerinde büyüyen bir palmiyeyi andırır.

Kani
Kani
Lüks Alan

Kani

Maldivler

Finolhu Villaları

Özenle korunmuş Gasfinolhu adasındaki yeni doğa dostu villalarımızı keşfedin. Mükemmel bir doğaya sahip 5 hektarlık bu adaya kurulmuş yalnız çiftlere özel 52 şık villa Maldivler’in doğal çekiciliğini ve modern lüksün mükemmel uyumunu size sunuyor.
Ayrıca 5 dakikalık mesafedeki Club Med Kani’nin tüm imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bİlmeniz Gereken Her Şey

Kültür, yeme-içme, ulaşım, hava durumu ve çok daha fazlası...

Mavinin binbir tonunu barındıran suları, rüzgarda sakince salınan palmiyeleri, bembeyaz yumaşak kumuyla doğaya tutkun ailelerin ve romantizmi tercih eden balayı çiftlerinin vazgeçilmezi Maldivler mükemmel bir tatil deneyimi sunuyor. 1200 ada ve bu adaların çevresinde, her biri cenneti andıran manzaralarla çevrili 26 mercan adası, minik bir tekneyle veya deniz uçağıyla ada topluluklarını keşfetmeye can atan binlerce gezgini ağırlıyor.

Gözlerden uzak bir Maldivler tatilinden önce bilmeniz gerekenleri mini rehberimizde bulacaksınız.

HEMEN KEŞFEDİN

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR