İster aileniz ile ya da yalnız, ister sevdiğinizle baş başa ya da kalabalık arkadaş grubunuz ile... Uluslararası Benzersiz Her Şey Dahil Club Med tatilleri, dünyanın dört bir köşesine yayılmış ayrıcalıklı destinasyonlarda sizlerin hizmetine sunuluyor. Güneşli tesisler ya da kayak destinasyonları. Türkiye veya uzaklar, hayal ettiğiniz tatillerin tamamı burada! Yurtiçi Antalya, Bodrum, Yurtdışı Avrupa, Asya, Afrika, Amerika veya Karayipler, eşsiz konseptli, benzersiz tatiller sizi bekliyor. 68 yılı aşkın Club Med tecrübe ve güvencesi ile yeni kültürler, farklı destinasyonlar keşfetmeye davet ediyoruz.

TÜRKİYE VE AVRUPA TATİLİ

Benzersiz her şey dahil formülü

Yazınızı farklı kılmak ve yakın Avrupa'da sevdiklerinize unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmak istiyorsanız, Uluslararası Ultra Her Şey Dahil benzersiz formülü ile Club Med tesisleri sizleri bekliyor. Fransa, İspanya, Yunanistan, Portekiz sahilleri yeni keşifler ve çevre gezileri ile ailenize unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor... Club Med tatillerinin siz ve sevdiklerinizin en unutulmaz anıları arasında yer alacağından emin olabilirsiniz.

Tercihiniz ülkemizin en güzel sahilleri ise, Antalya Palmiye ve Bodrum tesislerimiz çok kültürlü uluslararası benzersiz her şey dahil formülü ile vazgeçilmeziniz olacak.

HİNT OKYANUSU TATİLİ

Benzersiz her şey dahil formülü

Güney Afrika ile Avustralya'nın güneybatısı arasında yer alan Hint Okyanusu, huzur dolu bir invizaya çekilmenizi sağlayacak adalara ev sahipliği yapıyor. Cazip iklimi, doğa ile içiçe ve egzotik plajları, yeşil parıltısı ile gözleri kamaştıran suları, huzur dolu konaklama imkanlarıyla bölge, sakin bir kaçamak arayanlar için ideal. Günlük hayattan kurtulup doǧal güzellikler eşliǧinde rahatlayarak yepyeni bir tatil masalının içine girin. Maldivler ve Mauritius Adası sizlere THY direkt uçuş konforu ile vizesiz ve en hızlı rüya destinasyonlara kaçamak olanağı sunuyor...

Sürprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız, Sabit TL garantisi ile benzersiz Club Med her şey dahil formülü ve güvencesini seçerek tatilinizi unutulmaz kılın...

Kani
Kani
Lüks Alan

Kani

Maldivler

ASYA TATİLİ

Benzersiz her şey dahil formülü

Tek bir kıta ama üzerindeki her bir ülke ayrı birer cennet. Her biri zengin ve renkli bir tarihe sahip ve her birinin uzun bir geçmişe dayalı apayrı gelenek ve kültürü var. Ayrıca dünyanın en etkileyici manzaralarından bazıları da yine bu coǧrafyada. Kilometrelerce uzanan sahilleri ve doğal plajların çeviirdiği eşsiz koylar kristal sular ...Club Med Uluslararası Premium Her Şey Dahil eşsiz formülü ve güvencesi ile bu rüya destinasyonları keşfetmeye hazır mısınız?

Bali
Bali
Ulaşım dahil

Bali

Endonezya

AMERİKA VE KARAYİPLER TATİLİ

Benzersiz her şey dahil formülü

Kuzey Kutup Dairesinden Karayip Denizine, karla kaplı beldelerden kumsallara uzanan Yeni Dünya, çok çeşitli bitki ve hayvan türlerine ev sahipliǧi yapıyor. Gür tropikal ormanlarda Maya medeniyeti gibi büyük medeniyetlerin izlerine rastlamak mümkün. Burada herkes için keşfedilmeyi ve yeniden fethedilmeyi bekleyen bir şeyler var. Keşfe hazır mısınız?

Cancún
Cancún
Lüks Alan

Cancún

Meksika

KARAYİPLER TATİLİ

Benzersiz her şey dahil formülü

Güneş, deniz ve macera arayanlar için Karayipler gerçek bir cennet. Bölgenin birçok adası güneş ve su sporları tutkunları için popüler yerler. Beyaz kum sahilleri, sıcak turkuaz suları ve her yaş için birçok farklı aktivite sunan seçeneklerle Club Med Karayipler tatilini mükemmel hale getiriyor. Yıl boyu güneş ışınları bölgeyi ısıtıyor ve ideal bir tatil destinasyonu haline getiriyor. Egzotik doğal yaşamı, nefes kesici manzaraları ve canlı ada kültürü Karayipler tatilinzi unutulmaz kılıyor. İster macera ve heyecan arayın, isterseniz sadece keyifli bir şekilde dinlenmek isteyin, Club Med Her Şey Dahil Karayip tatillerinin beklentilerinizi aşacağı konusunda garanti veriyoruz.

GÜNEY AMERİKA TATİLİ

Benzersiz her şey dahil formülü

Andlar'dan Ipenama Sahilleri'ne kadar uzanan bölgede tatil yaparak büyüleyici bir kültür mozaiğiyle karşılaşacaksınız. Görkemli kırsal manzaraların koynundaki yöresel ve geleneksel kültür ile samba ritminde akan canlı modern yaşam birbirinden siyah ile beyaz kadar uzak iki farklı deneyimi bir arada yaşatacak. Burası adeta çekici ve etkileyici bir tatil için yaratılmış!

AFRİKA TATİLİ

Benzersiz her şey dahil formülü

Antik medeniyetlerin harabelerine, yoğun ve modern şehirlere ve vahşi yaşamla kucaklaşan geniş ulusal parklara ev sahipliği yapan Afrika, yoğun bir kültür ve görülmesi gereken hazinelerle dolu. Uluslararası benzersiz her şey dahil formüllü Club Med güvencesi ile Fas ve Tunus'u tesislerimizde güven ve konfor içinde keşfedin.

Yasmina
Yasmina

Yasmina

Fas

ALPLER TATİLİ

Benzersiz her şey dahil formülü

Club Med'e adım attığınız andan itibaren her şeyle biz ilgileniriz; hem sizin hem de sevdiklerinizin hiçbir kaygı taşımadan, hiç bir ek ödeme yapmadan, zirvelerin tadını çıkarmalarını sağlarız. Tesise giriş yaptığınızda Pazartesi başlangıçlı ücretsiz ski-pass`ınızı alın ve yeni başlangıç yapanlardan profesyonel kayakçılara kadar her düzeye ve yaş grubuna ayrı sunduğumuz paketinize dahil 5 gün ücretsiz kayak derslerine ve 2-17 yaş çocuk ve genç kulüplerine kaydınızı yaptırın. Yüksek doruklardan indiğinizde ise en iyi kayak sonrası aktivite ve eğlenceler ile kapalı havuz, sauna, hamam ve Spa Merkezlerimiz sizleri bekliyor olacak.