Güneşli Karayipler'in kalbinde yer alan Dominik Cumhuriyeti bembeyaz kum plajları ve turkuaz lagün ile benzersiz bir deneyim sunuyor. Yıl boyu güneş ışınlarını alan Dominik Cumhuriyeti'nin nefis sahillerinden uzakta macera severler egzotik kuşlar ve başka vahşi yaşamları keşfedebilir. Ülkenin kıyısı aynı zamanda keşfedilmeyi bekleyen batmış gemi enkazları ve renkli deniz yaşamı ile dünyanın en güzel tüple dalış merkezlerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Premium Her Şey Dahil konsepti ve Cirque de Soleil eşsiz deneyimi ile Punta Cana hem aileler hem çiftler için unutulmaz bir tatil deneyimi sunuyor. Survivor Adasını hayranlıkla izlemekle kalmayın gelin en konforlu haliyle size unutulmaz bir tatil sunalım..

Michès Playa Esmeralda

Eşsiz ve el değmemiş güzelliğiyle Dominik Cumhuriyeti’nin yeni saklı cevheri Michès’yi keşfedin. Exclusive Collection’umuzun yıldızı ve türünün ilk örneği olan bu şık ve çevre dostu tesis birbirinden farklı özelliklere sahip butik-köyler şeklinde tasarlanmış olup özel hizmetler sunmaktadır.

Punta Cana

Palmiyelerle çevrili, bembeyaz ince kumlu sahili ile dünyanın en güzel plajlarından birine sahip olan Punta Cana, her yaştan çocuğu mutlu etmek ve aynı zamanda yetişkenlere birbirinden değişik aktiviteler sunmak için tasarlanmıştır.

Club Med Punta Cana’daki benzersiz “CREACTIVE by Cirque du Soleil” interaktif oyun alanı ile uçan trapez, akrobatik bungee, ip cambazlığı, hava dansı ve trambolinden maske boyama, makyaj ve jonglörlüğe uzanan 25’i aşkın akrobasi ve sanat dalını öğrenme şansını kaçırmayın.

https://www.youtube.com/watch?v=VfiPDM67mHM

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR