Aile Dostu Tatiller

Ailenize unutulmaz bir tatil yaşatın

HER ŞEY DAHİL AİLE TESİSLERİ

Büyük şehirlerin stresini bir kenara bırakıp ailenize Club Med'de lüks bir tatil kaçamağı yaşatın. İnternette bulabileceğiniz en iyi aile tatil paketleri bizde; Ailenizin beklentisi ister macera, spor, eğlence, rahatlama isterse bunların hepsi olsun, aile...

ÇOCUKLARINIZLA İLGİLENEN G.O'LAR

Stressiz çocuklu tatil

Profesyonel G.O'larımız, en miniklerden, genç yetişkinlere kadar her çocuğa, yaşlarına uygun birçok macera yaşatıyor. Sundukları heyecan verici sporlardan yaratıcı oyunlara ve eğitici-öğretici aktivitelere kadar, G.O'larımız eşliğinde yürütülen kulüp programlarımız, ufuklarının açılmasına katkıda bulunarak kendilerini keşfetmelerini ve hatta sınırlarını zorlamayı öğrenmelerini sağlayacak.

24 SAAT ÇOCUK BAKICILIĞI

İstediğiniz zaman erişebileceğiniz çocuk bakım hizmeti

Club Med'de, günboyu ve gece özel çocuk bakım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çocuk bakım hizmeti dışarıdan bir hizmet sağlayıcı tarafından verilmektedir. Club Med'de aynı zamanda, çocukların akşam saatlerinde G.O'ların gözetimine bırakıldığı Pyjamas Club Med hizmeti de bulunmaktadır. Her iki hizmet de ek ücrete tabii ve müsaitlik durumuna bağlıdır. Merkezinize özel bilgiler için lütfen bize danışın.

YEMEK ZAMANLARI ARTIK ÇOK KOLAY

Profesyonel çocuk bakım hizmetleri ve olanakları

Club Med restoranlarında, çocukların yemeklerinin hazırlanabilmesi için ayrılmış ve blender, mikrodalga fırın vb. aletlerin bulunduğu özel alan ve büfeler mevcut. Aynı zamanda, çocukların sağlıklı beslenmesini destekleyen özel yemek alanlarımız da bulunuyor. Son olarak, anne babaların biberon ısıtıcı, blender ve sterilizasyon aleti gibi araçlara erişebileceği, 24 saat açık bebek besleme odalarımız sizleri bekliyor. Ayrıntılar için lütfen satış ofisinizle görüşün.

AİLE ODALARI

Birbirine bağlantılı aile odaları

Club Med'de, her ailenin ihtiyacına cevap verecek farklı oda çeşitleri mevcut. Standart odalardan Suit'lerimize kadar birçok seçenek, birbirine bağlantılı aile odalarını içeriyor. Tesise göre değişiklik göstermekle birlikte, 6 kişiye kadar ailelere hizmet verebilecek bağlantılı odalarımız sizleri bekliyor.

Sizin için seçtiklerimiz...

ŞİMDİ 3,007 TRY yerine 3,538 TRY kişibaşı-haftalık-ulaşım dahil**

Punta Cana

Dominik Cumhuriyeti

1 tridents
4.0
8850 Yorumlar
  • Spor
  • SPORLAR