Ailenize unutulmaz bir tatil yaşatın

HER ŞEY DAHİL AİLE TESİSLERİ

Büyük şehirlerin stresini bir kenara bırakıp ailenize Club Med'de lüks bir tatil kaçamağı yaşatın. İnternette bulabileceğiniz en iyi aile tatil paketleri bizde; Ailenizin beklentisi ister macera, spor, eğlence, rahatlama isterse bunların hepsi olsun, aile tatil destinasyonlarımız hepsine tek bir paketle, sorunsuz ulaşmanızı sağlıyor. Lüks aile tatil merkezlerimiz, her yaştan çocuk için özel olarak hazırlanan ve profesyonellerce yürütülen aktivitelerin yanında, yetişkinlerin rahatlaması için spa gibi seçeneklerle de, ailenizin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Bu yıl ailenize, asla unutamayacakları bir tatil hediye edin. Her anlamda güvence altındasınız heş siz ve sevdikleriniz hem de bütçeniz...İstemezseniz benzersiz her şey dahil formül ile elinizi cüzdanınıza atmadan geri dönebilirsiniz,

Güneşli Tesislerde Çocuk Teklifleri

Sahil tesislerinde 0-5 yaş ücretsiz

Güneşli tesislerimizden birinde yapacağınız tüm konaklamalarda, çocuklara yönelik tekliflerimizle sizleri şımartıyoruz:

 • 0-5 yaş: ÜCRETSİZ* Konaklama
 • 6-11 yaş: Konaklamada %50 İNDİRİM*
 • 12-17 yaş: Konaklamada %20 İNDİRİM*

*Avrupa okul tatil haftaları, Noel, Yılbaşı ve Paskalya haftaları ile bazı yüksek sezon haftalarında farklı indirim oranları uygulanabilir.
*Çocuk indirimleri yalnızca konaklama üzerinden uygulanır, ulaşım bedellerinde geçerli değildir.

Kayak Tesislerinde Çocuk Teklifleri

Dağ tesislerinde 0-3 yaş ücretsiz

Dağ tesislerimizin birinde yapacağınız tüm konaklamalarda, çocuklara yönelik tekliflerimizle sizleri şımartıyoruz:

 • 0-3 yaş: ÜCRETSİZ* Konaklama
 • 4-11 yaş: Konaklamada %20 İNDİRİM*

*Çocuk indirimleri yalnızca konaklama üzerinden uygulanır, ulaşım bedellerinde geçerli değildir.

Club Med Her Şey Dahil Formülü

 • +

  Çocuk ve Genç Kulüpleri 4-17 yaş

 • +

  Tam Pansiyon Gurme Mutfak

 • +

  Bar & Atıştırmalıklar

 • +

  Spor & Aktiviteler

 • =

  Gündüz & Gece Eğlenceleri

 • Daha fazla bilgi alın

MUTLU ÇOCUK MUTLU ANNE BABA

Her yaş için çocuk kulüpleri

Çocuk yogasından mini yemek kurslarına kadar, çocuklarınız sınırsız aktivitelerin keyfini çıkaracak. Club Med'de 4 aylıktan 17 yaşa kadar her çocuğa uygun kulüp bulunuyor. Bu kulüpler sabah 9.00 - akşam 17.30 arası ve sonrasında akşamları da hizmetinizde. En değerlileriniz Club Med tatillerinde, dünyanın dört bir köşesinden gelen çocuklarla yepyeni arkadaşlıklar kurarken, birçok spor ve aktiveteyi keşfedecek!

Çocuk kulüplerimizi keşfedin

ÇOCUKLARINIZLA İLGİLENEN G.O'LAR

Stressiz çocuklu tatil

Profesyonel G.O'larımız, en miniklerden, genç yetişkinlere kadar her çocuğa, yaşlarına uygun birçok macera yaşatıyor. Sundukları heyecan verici sporlardan yaratıcı oyunlara ve eğitici-öğretici aktivitelere kadar, G.O'larımız eşliğinde yürütülen kulüp programlarımız, ufuklarının açılmasına katkıda bulunarak kendilerini keşfetmelerini ve hatta sınırlarını zorlamayı öğrenmelerini sağlayacak.

EN İYİ BEBEK VE KÜÇÜK ÇOCUK BAKIM HİZMETLERİ

Profesyonel çocuk bakım hizmetleri ve olanakları

Club Med olarak, çocuklarınızla tatile çıkarken yanınıza ne çok eşya almanız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle, Bebek Karşılama Hizmetimizin bir parçası olarak, odanızdan bazı çocuk bakım malzemelerini eksik etmiyoruz: Beşik, alt değiştirme örtüsü, bebek banyosu ve biberon ısıtıcı. Tesisimizde ayrıca onlara özel yemek servisi ve restoran mobilyası (tabak, çatal, bıçak, mama sandalyesi), puset bebek arabaları, ortak alanlarda bez değiştirme odaları ile Club Med Boutiklerinde bakım malzemeleri* ve bebek bezleri* bulunduruyoruz. Tesisinize özel detayları öğrenmek için lütfen satış temsilciniz ile iletişime geçiniz.

Küçük çocuklara özel hizmetlerimizi keşfedin

EŞSİZ DESTİNASYONLAR

Çocuklarınızın yeni dil ve kültürler keşfetmesine olanak tanıyın

Öncü ruhumuz sayesinde, Club Med'i tüm rüya destinasyonlarda bulabilirsiniz. Club Med'de çocuklarınız geleneksel Bali danslarından antik Maya harabelerine, Robinson Crusoe adasından, Survivor adasına pek çok destinasyonda özel deneyim sahibi olabilirler. Ve bu onlara sunulabilecek eşsiz bir ayrıcalık.

Club Med destinasyonlarını keşfedin

AİLENİZLE KAYAK TATİLLERİ

Alpler'de en iyi kayak aile tatilleri

Aileniz ve sizin için, en kaliteli ve güvenli kayak tatili deneyimini sunuyoruz. Avantajlı kur ile sabitlenmiş TL Club Med her şey dahil paketine, eğitimli kayak eğitmenlerimizden kayak ve snowboard dersleri, kayak alanına giriş ve teleferiklere erişim ski pass ile 4-17 yaş çocuk ve genç kulüplerimizde profesyonel çocuk bakımı ile Europ Assistance sağlık kaza ve çalıntı sigortası dahildir.

Sömestr kayak tatillerine hazırlık için tavsiyeler

AİLE ODALARI

Birbirine bağlantılı aile odaları

Club Med'de, her ailenin ihtiyacına cevap verecek farklı oda çeşitleri mevcut. Standart odalardan Suit'lerimize kadar birçok seçenek, birbirine bağlantılı aile odalarını içeriyor. Tesise göre değişiklik göstermekle birlikte, 6 kişiye kadar ailelere hizmet verebilecek bağlantılı odalarımız sizleri bekliyor.

AKTİF OLMANIN 60 YOLU

Aile boyu spor ve aktiviteler

Her yaştan çocuk, merkezimizdeki sonsuz spor ve aktivitenin tadını çıkarabilir. Club Med'de sıkılmak diye bir ihtimal yok. Çocuklarınıza, sınırlarını zorlayacak spor ve aktiviteler sunuyoruz. Su ve kara sporlarıyla birlikte su kayağınin da dahil olduğu 60'tan fazla spordan birini seçebilirler. Kayak, yelken, dağ bisikleti, tenis, trapez ve daha birçok spor, 6 yaş sonrası çocukları bekliyor. Tesislere özgü detayları öğrenmek için lütfen iletişime geçiniz.

Spor ve aktivite seçeneklerimizi keşfedin.

Sizin için seçtiklerimiz...

Kani
Kani
Lüks Alan

Kani

Maldivler

Cancún
Cancún
Lüks Alan

Cancún

Meksika