UÇUŞ, TRANSFER VE KONAKLAMA

Stressiz bir başlangıç

Güneşin tadını çıkaracağınız tatile sorunsuz başlayın. Bölgesel havalimanlarındaki doğrudan veya aktarmalı birçok uçuş seçeneği arasından size en uygun tercihi yapabilir; gidiş\dönüş tesis transferlerimiz ile güvenli ve sorunsuz ulaşımın rahatlığını yaşayabilirsiniz. "Club Room" standart odadan, daha lüks tatil deneyimi sunan "Suit" seçeneklerine kadar birçok konfor alternatifleri sizleri bekliyor. Kış ya da yaz tatillerinizin keyfini her an sürebilmeniz için, tesislerimizin tamamı ait olduğu bölgenin en ideal noktalarında konumlu ve özel yamaçlara, deniz ve kumsallarla eşsiz koylara sahiptir.

DENİZ TATİLİ SEÇENEKLERİNE GÖZ ATIN

TAM PANSİYON GURME MUTFAK VE AÇIK BAR

Dünya Lezzetleri

Tam pansiyon açık büfe gurme mutfağımızın ve tüm gün sizi bekleyen atıştırmalıkların yanısıra tesislerimizin çoğunda ayrıca masaya servis, yerel lezzetlerin sunulduğu, her şey dahil hizmeti kapsamında özel spesiyalite restoranlar bulunuyor. Tesislerimizin tamamında sunulan, yerli ve yabancı alkollü içki çeşitleri ve sıcak soğuk tüm içeceklerin bulunduğu açık bar ise restoranlar dahil tüm gün ve gece boyu (gece kulübü dahil) sınırsız hizmetinizde.

GURME MUTFAĞIMIZ VE İÇECEKLERİMİZ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

4-17 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR İÇİN ÇOCUK KULÜPLERİ

Gülen yüzler, güneş ve sonsuz eğlence

Çocuk kulüpleri tam da sizin için düşünülmüş! Club Med'de çocuklarınız asla sıkılmayacak. Sabah 9.30'dan akşam 17.30'a kadar süren, hatta 19.30 ile 21.30 arası devam eden etkinliğimiz, tatillerini dolu dolu kaygısız yaşamak isteyen anne babalara rahatlık sağlıyor. Yelkenden trapeze, su kayağından tenise kadar, çocuklarınızı eğlendirecek binbir türlü spor aktivitesi mevcut.

ÇOCUK HİZMETLERİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

60'DAN FAZLA KARA VE SU SPORU

Karar ver, hazır ol, başla!

Club Med, misafirlerine birçok ilgi çekici spor ve sağlık aktivitesi sunuyor. Derslere ve ekipmanlara ücretsiz erişim sayesinde konuklarımız, spor aktivitelerinin keyfini, istedikleri tempoda çıkarabilirler. G.O®'larımız, ister başlangıç ister ileri, her beceri seviyesine hitap edebilen profesyonel spor eğitmenleridir. Okçuluk, trapez, dağ bisikleti, yelken, rüzgar sörfü, su kayağı, tenis, sunulan seçeneklerden sadece bir kaçı.

SUNULAN SPOR OLANAKLARINA GÖZ ATIN

AKŞAM EĞLENCELERİ

Canlı müzik, showlar ve çok daha fazlası

Her akşam, müzikli eğlenceler eşliğinde sabaha kadar dans edin. Tesislerimizde çocuklar, onlara özel hazırlanmış erken gösterilerin tadını çıkarırken, yetişkinler ise bir kadeh şarap veya kokteyl eşliğinde, daha geç başlayan showların ya da daha sakin bir köşede canlı müziğin keyfini sürebilir.

Her şey dahil deniz tatili tesislerimiz

Kani
Kani
Lüks Alan

Kani

Maldivler