Güney Afrika ile Avustralya'nın güneybatısı arasında yer alan Hint Okyanusu, Dünyanın geri kalanından invizaya çekilmenizi sağlayacak adalara ev sahipliği yapıyor. Cazip iklimi, doğa ile içiçe ve egzotik plajları, yeşil parıltısı ile gözleri kamaştıran suları, doǧada macera tarzı konaklama imkanlarıyla bölge, kaçamak arayanlar için ideal.

Günlük hayattan kurtulup doǧal güzellikler eşliǧinde rahatlayarak yepyeni bir tatil masalının içine girin. Maldivler ve Mauritıus Adası sizlere THY direkt uçuş konforu ile vizesiz ve en hızlı rüya destinasyonlara kaçamak olanağı sunuyor. Süprizlerle karşılaşmak istemiyorsanız, sabit TL garantisi ile benzersiz Club Med her şey dahil formülü ve güvencesini seçerek tatilinizi unutulmaz kılın.

Maldivler Tatili

Maldivler tropik bir cennettir ve ve keşfetmek için benzersiz olanaklar sunar. Hindistan’ın güneyinde yer alan bölge iki adet minik yerleşim yeri bulunan adadan ve neredeyse bin adet insan ve yerleşim yeri olmayan adadan oluşmaktadır. Geniş bir alana yayılan nüfusuyla Maldivler parlak mavi gökyüzü altında keşfedilmeyi bekleyen büyüleyici bir kültüre sahiptir. Plajlar olağanüstü güzelliktedir ve kristal kadar net mavi sular sizi kendine çekecektir.Club Med Kani tesisine ek olarak komşu lüks ve tasarım harikası yepyeni Club Med Finolhu Villalarıni keşfedin. Premium Her Şey Dahil konsepti ile sizlere sunulan tesislere gidiş vizesiz ve THY direkt uçuşlar ile en hızlı ve kolay kaçabileceğiniz bir cennet köşe .

MALDİVLER`DE HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN
Kani
Kani
Lüks Alan

Kani

Maldivler

Mauritius Tatili

Mauritius, turkuaz renkli suların ortasında kurulmuş bir huzur ve sükunet serabı. Ayrıca geçmişle bugünün buluştuǧu, kendi zevkinize göre birçok aktivite bulabileceǧiniz bir ülke. Tabi plajın tadını doyasıya çıkardıktan sonra…

Mauritius kültürünü keşfetmek için çevre gezileri Club Med güvencesi ile sunulur. Çocuklu tatil isteyenlere La Pointe aux Canonniers, lüksten ödün vermeyenlere Albion tesisimiz ve ailesine özel villa tercih eden misafirlerimize Albion Villa konseptimiz ile seçeneklerimizi çeşitlendiriyoruz. Benzersiz Her Şey Dahil konsepti ile bu destinasyondaki tesislerimize gidişinizde vizeye ihtiyacınız olmayacak ve THY direkt uçuş ile konforlu bir seyahat imkanı bulacaksınız.

MAURITIUS`DA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

Seyşeller Tatili

Korunmuş özel bir adada, dev kayalar ve berrak sular kartpostallara yakışan görüntüler oluşturuyor. Muhteşem koyları, sıradışı bitki örtüsüyle her bir adanın kendine özgü bir karakteri vardır. Seyahatiniz sizi el değmemiş bir doğanın kalbine götürecek. Kuşların şarkıları eşliğinde granit manzaralar, ormanın ferahlatıcı kokusu ve sakinliğin yeniden keşfi... Tüm duyularınız harekete geçecek!

SEYŞELLERDE HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN