EndonezyaBali

Bali

Bali

Endonezya

Tripadvisor: 4.5

Sizi Bali’nin ruhuyla kaynaştıracak bir yolculuğa …

Gözlerinizi Bali’nin size sunacağı en cazip deneyimlere açın. Club Med Bali plaj tesisi sizi ve tüm ailenizi ahenk içinde bir tatile davet ediyor. Açık hava aktivitelerini tek tek deneyin ve doğanın size sunacağı her şeyden yararlanın: bedeninizi canlandırın, otantik lezzetlerin tadını çıkarın ve yaratıcılık dolu anlar yaşayın. Club Med’deki göz alıcı deneyimlerle Bali ruhuyla bağlantı kurun.

Bali tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • PO BOX 7 LOT 6, NUSA DUA
  • BALI
  • 80361
  • Bali Endonezya

En yakın varış noktası:

Denpasar havaalanına/havaalanından transfer

30 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Sürdürülebilirlik yolculuğun bir parçası
detaylı bilgi
Yeşil Çiftçiler programı
Konuklara agro-ekolojide yetiştirilen sağlıklı, taze ve sürdürülebilir yerel ürünler sunmak için küçük çiftlikleri destekliyoruz. 2019 yılında 9 yerel çiftlikten 15 ton meyve ve sebze satın aldık.
Club Med Vakfı ile gıda bağışları
2019'dan bu yana, ihtiyacı olan Balililerin beslenmesine yardımcı olmak için "Scholars of Sustenance" ile ortaklık yapıyoruz. Başlangıcından bu yana 3,2 ton gıda teslim edildi, bu da 40.000 öğün yemek sağlandığını temsil ediyor.

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı