Antik medeniyetlerin harabelerine, yoğun ve modern şehirlere ve vahşi yaşamla kucaklaşan geniş ulusal parklara ev sahipliği yapan Afrika yoğun bir kültür ve görülmesi gereken yerlerle dolu. Uluslararası Premium Her Şey Dahil benzersiz formülümüz ve Club Med güvencesi ile Fas ve Tunus'u tesislerimizde güven içinde keşfedin.

Fas Tatili

Anakaranın kuzey batısı ucunda yer alan nane ağacı, çöl boyunca deve turları ve labirent gibi pazarlarda yapılan pazarlıklar, hepsi Fas kültürüne özgü. Agadir ve Marrakech Palmaraie gibi premium her şey dahil tesisler dünyanın en iyi sahalarında golf oynama imkanı sunarken, kuzeyde bulunan Smir ve Yasmina Fes, Meknes ve Tangier gibi tarihi şehirleri keşfedebileceğiniz aile odaklı rahatlatıcı ve bir o kadar yeni deneyimler ile dolu tatil deneyimi sizleri bekliyor.

FAS`TA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN
Yasmina
Yasmina

Yasmina

Fas

Tunus Tatili

Akdeniz'de Tunus modern turizmin dikkatli bir şekilde korunmuş gelenekleri ve kültürü ile en iyi karışımını sunuyor. Premium Her Şey Dahil Djerba La Douce mükemmel bir aile ortamı sunuyor.

TUNUS`TA HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN

Senegal Tatili

Batı sahilinde Senegal zengin müzik kültürü ile olağanüstü doğal güzelliğin harmanlandığı bir yer. Resim gibi mükemmel sahiller ve fantastik tüple dalış merkezleri kuzeyin kurak çöllerin güneyin nemli tropik iklimi ile bir araya getirerek neredeyse rüya gibi bir doğa oluşturuyor. Premium Her Şey Dahil Cap Skirring ve Les Almadies tesisleri ülkenin güzelliklerini güven içinde keşfetmek için samimi bir ortam sunuyor.

SENEGAL`DE HER ŞEY DAHİL TATİLİ KEŞFEDİN