Guadeloupe - Fransız Batı Hint AdalarıLa Caravelle

La Caravelle

La Caravelle

Guadeloupe - Fransız Batı Hint Adaları

Tripadvisor: 4.5

Kumlar üstünde Creole tarzında yaşama sanatı

Karayiplerin kalbinde, en iyi plajların üzerinde konuşlanmış olan her şey dahil tesisimiz maceraperest ruhunuzu özgür bırakmanız için mükemmel bir yer. Yerel pazarlarda ve Guadeloupe’te bulunan Point-A-Pitre mağazalarında büyüleyici Kreol kültürüyle tanışın ve tesiste, deniz kenarında bulunan restoranda Fransız Kreol Mutfağının otantik tatlarını deneyin veya Fransız Batı Hint Adaları’nın ruhuna uygun olarak bu renkli adanın doğal hazineleriyle kendinizden geçin. Yemyeşil orman ve dağlardan koyun gölgesindeki mercan resiflerine bu tropikal cennet nereye bakarsanız bakın size heyecan ve sihri aynı anda sunuyor.

La Caravelle tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • STE ANNE
  • 97180
  • Grande Terre Guadeloupe

En yakın varış noktası:

Pointe à Pitre havaalanına/havaalanından transfer

40 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

Cancún
Cancún
Lüks Alan

Cancún

Meksika

*ek ücretle

Sürdürülebilirlik yolculuğun bir parçası
detaylı bilgi
Green Globe sertifikalı​
Tesisimiz 2012'den bu yana, atık yönetimi, enerji ve su tüketimi, sorumlu satın alma, kirlilik sınırlaması, biyoçeşitliliğin korunması gibi bileşenler genelinde sorumlu operasyonları garanti eden Yeşil Küre sertifikasını sürekli olarak almıştır.​
Kaplumbağa koruması
Guadeloupe'deki deniz kaplumbağalarının korunmasına yönelik yerel ağ olan RTMG ile ortaklaşa Tesisimiz, nesli tükenmekte olan bu türleri korumak ve bu türler hakkında farkındalık yaratmak için eylemler uygulamaktadır.

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı