EndonezyaBintan Adası

Bintan Adası

Bintan Adası

Endonezya

Tripadvisor: 4.5

Bütünleşik sağlıklı yaşam deneyimiyle yeniden haya…

Bütünleşik bir sağlıklı yaşam deneyimiyle tamamen yeniden hayat bulmaya giden bir yolculuğa çıkın. Ödüllü Club Med Bintan Adası'nda aile boyu maceralara atılın. Çeşitli fitness etkinlikleri, açık hava maceraları ve sağlıklı yemeklerle eve deşarj olmuş ve gençleşmiş dönün. Yakında bulunan 18 delikli ünlü Ria Bintan Golf sahasında golf oynayın, bootcamp ile sınırlarınızı zorlayın veya ardından taze, yavaş sıkım meyve suyunuzun keyfini çıkarabileceğiniz deniz kenarında rahatlatıcı bir yoga seansı yapın. İki seviye boyunca uzanan deniz kenarındaki yüzme havuzunda dalış yapın ve Güney Çin Denizi’nin rahatlatıcı manzaralarını seyredin. Buraya gelmek oldukça kolaydır: Singapur’dan Bintan feribotuna binerek bir saatten az bir sürede tüm duyularınıza hitap eden ve sizi deşarj edecek olan heyecan verici yolculukta yerinizi almış olacaksınız.

Bintan Adası tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • LOT A11 JALAN PERIGI RAYA
  • LAGOI NORTH BINTAN UTARA
  • KECAMATAN TELOK SEBONG POS 29152
  • Bintan Indonesia

En yakın varış noktası:

Transfer between Bintan Ferry Terminal and Club Med Bintan

Transfer between Bintan Island and Tanjong Uban Ferry Terminal

55 dakika

Transfer between Bintan Island and Tanjong Pinang Airport

1h40 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

Bali
Bali
Ulaşım dahil

Bali

Endonezya

*ek ücretle

Sürdürülebilirlik yolculuğumuzun bir parçası
detaylı bilgi
Kaplumbağaların korunması
Kaplumbağalar için bir sığınak: Tesisimiz, nesli tükenmekte olan bu türlerin üreme alanlarını koruyor. 2020 yılında, yeni doğan yaklaşık 200 kaplumbağa okyanusa bırakıldı.
Gıda israfını azaltmak
Tesisimiz 2018 yılından bu yana gıda atıklarını takip eden ve azaltan bir izleme sistemi ile donatılmıştır. Bir yıl içinde 50 tondan fazla gıda atığı kurtarıldı.

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı