FransaLa Palmyre Atlantique

La Palmyre Atlantique

La Palmyre Atlantique

Fransa

Tripadvisor: 4.5

Charentais kırsal bölgesi ve Atlantik’in dalgaları

Club Med La Palmyre 4Ψ tesisi La Coubre Ormanındaki çam ağaçlarının eşliğinde Atlantik Okyanusu'nun dalgalarıyla zenginleşiyor. Sizi bekleyenlerden birkaçı: Charentais bağları, istiridye yatakları ve tuz bataklıkları, d'le d'Oléron ve Fransa'nın Mornac-sur-Seudre ve Talmont sur Gironde gibi en güzel kasaba ve köyleri... Yemeklerse bölgedeki yedinci cennettir: deniz ürünleriyle zenginleşen Fransız mutfağı eşsiz bir mutfak deneyimi sunmak için bir araya gelirler. Royan'ın ellili tarzı cazibesi ve La Palmyre'deki bozulmamış Côte Sauvage kıyı şeridi, tipik bir Fransız sahil ambiyansı yaratır. Uzaklarda görülen Phare de Cordouan ise halka açık olan son Fransız açık deniz feneridir.

La Palmyre Atlantique tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • ALLEE DU GRAND LARGE
  • LA PALMYRE
  • 17570
  • Poitou-Charentes France

En yakın varış noktası:

Royan railway station

30 dakika

Surgères tren istasyonuna/tren istasyonundan transfer

1h15 dakika

La Rochelle-Laleu havaalanına/havaalanından transfer

1h15 dakika

La Rochelle tren istasyonuna/tren istasyonundan transfer

1h15 dakika

Bordo-Merignac havaalanına/havaalanından transfer

2h

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Sustainability is part of the journey
detaylı bilgi
Green Globe certified​​
Since 2011, our Resort has consistently earned its Green Globe certification, guaranteeing responsible operations across components as: waste management, energy & water consumptions, responsible purchases, pollution limitation, biodiversity preservation.​
Committed to preserve local biodiversity​
Our resort is labelled refuge LPO (Bird Protection League) and participates to restoring the site’s ecosystem by the development of biodiversity hotspots. This is done through good practices in the management of green spaces.

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı