3 trident

Tunus
Djerba La Douce

Djerba La Douce

Djerba La Douce

Tunus

Tripadvisor: 4.0

Doğuya özgü binbir geleneğe sahip bir ada

Sophie Jacqmin, Hotel Calypso'nun yeni dekorunda ilhamı bölgenin ünlü kilimlerinden aldı. Bu dokuma harikalarının hardal renkleri duvarlar ve yerlere yansıdı, parlak ışıklar saçan aydınlatmalar ise iplik makaralarından esinlenilerek yapıldı.Doğunun büyüsü bu çekici aile tesisine yayılır.

TESİSİN MERKEZİ GERİ DÖNDÜ

La Douce'un sizi büyülemesine izin verin: Adanın Fas mimarisinden esinlenen bungalovları, çiçek desenleri, geleneksel restoranı ve denize bakan merkezi konumu... Bembeyaz kumlardan sadece birkaç adım uzaktasınız. Yerel kültürle harmanlanan egzotik tatilin tadını çıkarın.

YENİLENEN BAR VE SAHİLE BAKAN TERAS

Djerba, dinlendirici veya atletik bir kaçamak! Deniz kenarındaki Ana Bar'ın terasında otantik ve arkadaş canlısı atmosferin tadını çıkarın ve mavinin onlarca tonunun tadını çıkarırken sevdiklerinizi katamaranda izleyin.

Djerba La Douce tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • BP 160 ILE DE DJERBA
  • MIDOUN
  • 4116
  • Djerba Island Tunisia

En yakın varış noktası :

Djerba havaalanına/havaalanından transfer

30 dakika

Club Med Her Şey Dahil Formülü

  • Çocuk ve Genç Kulüpleri 4-17 yaş
  • Tam Pansiyon Gurme Mutfak
  • Bar & Atıştırmalıklar
  • Spor & Aktiviteler
  • Gündüz & Gece Eğlenceleri
  • Daha fazla bilgi alın

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Sustainability is part of the journey
Green Globe certified​​
Since 2011, our Resort has consistently earned its Green Globe certification, guaranteeing responsible operations across components as: waste management, energy & water consumptions, responsible purchases, pollution limitation, biodiversity preservation.​
1/2
detaylı bilgi

Rezervasyona Başlayın

1.Ulaşım seçiniz

Sorunsuz bir seyahat
Uçuşunuzu Club Med ile rezerve edin ve rahat bir yolculuğun tadını çıkarın. Tüm katılımcılar için havaalanından gidiş-dönüş transferleri de dahil edilecektir.
Ulaşım ve transfer bir aradaTesise ulaştığınızda ekibimiz tarafından güvenli karşılamaDeğişebilecek tatil planınıza adapte edilebilir

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2.Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3.Fiyat teklifi için kişi sayısı