TunusDjerba La Douce

Djerba La Douce

Djerba La Douce

Tunus

Tripadvisor: 4.0

1.001 doğu geleneğine sahip bir ada

Djerba la Douce, görkemli hurma ağaçlarıyla çevrili uzun ve cennet gibi beyaz kumsalıyla sizi büyüleyecek. Büyüleyici geleneksel bungalovları ve çiçekli yürüyüş yolları ile tesisin en tarihi bölümü olan La Douce'u yeniden keşfedin. Calypso'nun pastel mavi odaları sizi yerel el sanatlarının zenginliğine sürükleyecektir. Aziza ve okaliptüslerle çevrili geleneksel beyaz evler denize bakmaktadır. Katamaranları izlemek için yelken kulübünde arkanıza yaslanın veya tribünlerden toprak tenis maçına katılın. Denize bakan havuza dalın ve ardından bu Club Med her şey dahil ve egzotik 3Ψ Resort'un yeni barının keyfini çıkarın.

TESİSİN MERKEZİ GERİ DÖNDÜ

La Douce'un sizi büyülemesine izin verin: Adanın Fas mimarisinden esinlenen bungalovları, çiçek desenleri, geleneksel restoranı ve denize bakan merkezi konumu... Bembeyaz kumlardan sadece birkaç adım uzaktasınız. Yerel kültürle harmanlanan egzotik tatilin tadını çıkarın.

YENİLENEN BAR VE SAHİLE BAKAN TERAS

Djerba, dinlendirici veya atletik bir kaçamak! Deniz kenarındaki Ana Bar'ın terasında otantik ve arkadaş canlısı atmosferin tadını çıkarın ve mavinin onlarca tonunun tadını çıkarırken sevdiklerinizi katamaranda izleyin.

Djerba La Douce tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • BP 160 ILE DE DJERBA
  • MIDOUN
  • 4116
  • Djerba Island Tunisia

En yakın varış noktası :

Djerba havaalanına/havaalanından transfer

30 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

Yasmina
Yasmina

Yasmina

Fas

*ek ücretle

Sustainability is part of the journey
detaylı bilgi
Green Globe certified​​
Since 2011, our Resort has consistently earned its Green Globe certification, guaranteeing responsible operations across components as: waste management, energy & water consumptions, responsible purchases, pollution limitation, biodiversity preservation.​
Say bye bye to plastics ​
As part of our commitment to reducing our environmental impact, all our Resorts progressively ban single-use plastic products from bars, restaurants and rooms, thanks to our “Bye-Bye Plastics” program. ​

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı