ÇinGuilin

Guilin

Guilin

Çin

Tripadvisor: 5.0

Bu geniş modern heykel koleksiyonunu inceleyin

Görkemli ve güzel bir şekilde korunmuş olan bir bölgede bulunan Çin’in en güzel yeri: Li Nehri, teraslı pirinç tarlaları, gizemli mağaralar ve karstik dağlar.
Uluslararası sanatçılar tarafından yapılmış olan 100’ün üzerindeki çağdaş heykelle kaplı geniş park, Asya’nın önde gelen sanat koleksiyonlarından biri kabul edilmektedir.

30 - 122 metrekare aralığındaki (325 - 1.315 fit) geniş odalarıyla birçok hizmet sunan (Resepsiyon, Club Med butik*, Keşif Merkezi, Sanat Galerisi, Wifi) HOMA binasındaki Karşılama Merkezinin etrafında konuşlanmış olan iki çağdaş otel.

Spa seansları, Tai Chi Chuan ve sanat workshopları, Mah-jong ve bir kütüphaneyi kapsayan çeşitli Zen etkinlikleri. Alternatif olarak uçan trapezin, trambolinin, kaya tırmanışlarının veya mağaracılığın size sunacağı heyecanlı deneyimleri de tercih edebilirsiniz: Çin’in bu değerli bölgesinde birçok olağanüstü kültür yolculuğu yapabilirsiniz.

Guilin tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • GUILIN 541006
  • Guangxi China

En yakın varış noktası :

Guilin South railway station

55 dakika

Guilin Liangjiang havaalanına/havaalanından transfer

1h

Guilin North railway station

1h

Guilin West railway station

1h15 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

Bali
Bali
Ulaşım dahil

Bali

Endonezya

Yabuli
Yabuli
Kış

Yabuli

Çin

*ek ücretle

Sustainability is part of the journey
detaylı bilgi
The Green Farmers program
We support small farms to offer guests healthy, fresh and sustainable local products grown in agro-ecology. In 2020, we purchased almost 7 tons of fruits and vegetables from local farms.
Reducing food waste
Since 2018, our Resort is equipped with a monitoring system that tracks and reduces food waste. In one year, several tons of food waste can be saved.

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı