BrezilyaTrancoso

Trancoso

Trancoso

Brezilya

Tripadvisor: 4.5

Ormanla deniz arasındaki bu bungalova hoş geldiniz

Doğa aşıkları için gerçek Brezilya burasıdır. Trancoso, Salvador de Bahia'nın güneyine konuşlanmış, kalabalıktan uzak bir yerdir. Uçsuz bucaksız, büyülü bir plaja bakan, görkemli bir kayalık zirvesindeki bu tatil tesisi her yaştan kişiye ve bütün zevklere uygun seçeneklere sahip.
Tenis ve uçan trapez Club Med'de sunulan iki aile aktivitesidir ve golfçülere yönelik olarak, denizi gören mükemmel bir panoramik manzaraya sahip olan cennetsi bir golf sahası mevcuttur.

Trancoso tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • KM 18 FAZENDA TAIPE S/N
  • TRANCOSO, PORTO SEGURO BA CEP
  • 45810-000
  • State of Bahia - Trancoso Brazil

En yakın varış noktası:

Porto Seguro havaalanından ve havaalanına transfer

1h15 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

*ek ücretle

Sustainability is part of the journey
detaylı bilgi
Green Globe certified
Since 2019, our Resort has consistently earned its Green Globe certification, guaranteeing responsible operations across four components: waste management, energy & water consumptions, responsible purchases.
The Green Farmer program
We partner with Agrisud NGO to support small farmers and offer guests healthy, fresh and sustainable local products grown in agro-ecology.

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı