JaponyaKabira Beach

Kabira Beach

Kabira Beach

Japonya

Tripadvisor: 4.5

Uzun yaşamın sırrını Okinawa’nın geleneklerinin ha…

Pasifik’te el değmemiş doğal bir hazineyi andıran ve aile tatilinde sağlıklı yaşama teşvik eden Club Med Kabira Ishigaki’ye gelin. Ishigaki Adası’nın kıyısında, koruma altındaki deniz parkına konuşlanmış olan bu el değmemiş Okinawa seyahat destinasyonu uzun yaşamın sırrını taşımasıyla ünlüdür. Rüzgar sörfü, kano, kürek sörfünü de içine alan sonsuz sayıdaki aktiviteler için kristali andıran denize dalabilir ya da görkemli manta vatozlarıyla birlikte yüzmek için tüple dalış yapabilirsiniz. Bu zengin lokalin iç içe geçmiş kültürünü ünlü, sağlıklı Okinawa mutfağıyla keşfedin ve geleneksel sanshinin tadına bakın. Doğal cennetimizi keşfedin ve eve sağlıklı ve gençleşmiş olarak dönün.

Kabira Beach tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Haritada göz at

  • BANCHI,KABIRA-ISHIGAKI CITY
  • OKINAWA
  • 907-0453
  • Okinawa Japan

En yakın varış noktası :

Ishigaki havaalanına/havaalanından transfer

30 dakika

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

Kani
Kani
Lüks Alan

Kani

Maldivler

*ek ücretle

Sustainability is part of the journey
detaylı bilgi
Green Globe certified
Since 2013, our Resort has consistently earned its Green Globe certification, guaranteeing responsible operations across four components: waste management, energy & water consumptions, responsible purchases.
Learning about Ishigaki marine life
Our Resort invites guests to observe graceful manta rays and incredible marine fauna and flora through snorkel eco tours. A fun way to learn more about ocean preservation.

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı