Filtreler

** Zorunlu sağlık belgeleri **\n“Birlikte Güvende” protokolümüzü güçlendirmek için 12 yaş ve üzeri müşterilerimizin, aşı olmadıkça 72 saatten kısa bir süre önce RT-PCR veya Covid-19 negatif antijen testi sonucunu Tesislerimize giriş için ibraz etmeleri gerekmektedir. Bu durumda, Covid-19'a karşı tam aşı sertifikası (Fransızca veya İngilizce) kabul edilecektir. Bu belgelerden birinin sunulmaması durumunda, reşit olmayanlar için kendilerine ve refakatçilerine veya yetişkinler için olası refakatçilerine erişim reddedilecektir.\nBu talep, varış ülkeniz için tamamlanması gereken belgelere ve formalitelere ektir.\n

İlginizi çekebilir

Her şey dahil Noel ve Yılbaşı

Noël ve Yeni yıl

Yeni yılı ailenizle bir masal aleminde gönül rahatlığı ile karşılayın. En güzel tesislerimizde sizin için hazırladığımız eşsiz programları hemen keşfedin.

Daha fazla bilgi

Kayak tatili karşılaştırıcısını test edin

Şaşıracaksınız

Her şey dahil Club Med konaklama teklifi ile gelenesel konaklama seçiminiz arasındaki farkı keşfedin. Farklı konaklama alternatiflerini seçin ve karşılaştırın!

Karşılaştırın

4 yaşına kadar konaklama ücretsiz

Çocuklarınız misafirimiz

4 yaşına kadar kayak ve 6 yaşına kadar güneşli tesislerde ücretsiz. Önümüzdeki kış ailecek yurtdışında kayak yapmak, birlikte pistlerin tadını çıkarmak için bir neden daha.

Daha fazla bilgi