ÇinChangbaishan

Changbaishan

Changbaishan

Çin

Changbaishan'ın canlılığının kilidini açın

Club Med Changbaishan sizi Çin'in kuzeydoğusunda, UNESCO dünya mirası listesinde yer alan Changbaishan Biyosfer Doğa Rezervi'nde ağırlıyor. Burada doğal avantajların ve eşsiz bir dağ deneyiminin tadını çıkarın. Bozulmamış doğayı keşfedin, yamaçlara çıkın ve ilk kez kros kayaklarını deneyin. Geleneksel Çin bitki banyosunda sağlıklı yaşam anları yaşayın veya kapalı kaplıcadaki mineralli suların faydalarından yararlanın. Kore spesiyalitelerinin tadına bakın ve Ginseng mutfağını keşfedin. Kayak dönüşünde ailenizle birlikte sımsıcak dağ ambiyansına dalın ve marşmelovlu sıcak çikolatanın tadını çıkararak ya da bir atölye çalışması sırasında iyi vakit geçirerek birlikte unutulmaz anlar yaratın.

Changbaishan tesisinde hayran kalacağınız aktiviteler

Pratik bilgiler

  • Baishan City
  • Fusong County China

En yakın varış noktası:

Changbaishan Airport

30 Dakika

Song jiang he Train Station

35 Dakika

*ek ücretle

Rezervasyona Başlayın

1. Ulaşım seçiniz

Belirtilen ücret, çift kişilik standart odada kişibaşı ve seçiminize göre günlük veya haftalık, uçaklı veya yalnız her şey dahil konaklama bedelleridir. Oda tipleri müsaitliğe göre değişiklik gösterebilir. Son fiyat ve oda müsaitlik kontrolu 24 saat öncesinde yapılmıştır.

2. Lütfen gidiş ve dönüş tarihlerinizi seçiniz

SKI PASS LİFTLER DAHİL!

Club Med Benzersiz Her Şey Dahil paketinize ski pass'in de dahil olduğunu biliyor muydunuz? Sırada beklemek yerine pistlerin tadını çıkarın!

3. Fiyat teklifi için kişi sayısı

Bu tesislerimizi de seveceğinizi düşünüyoruz...

Guilin
Guilin

Guilin

Çin