Eğlenceli spor okulu Mini Club Med®

hepsi her şey dahil paketinizin içinde

Mini Club Med® 4 -10 yaş çocular için yaratıldı ve tatillerinin unutulmaz olması için tasarlandı.
Özel alanlar, zengin deneyimler ve G.Os® lar eşliğinde çeşitli spor ve eğlence aktiviteleri..
Çocuğunuz gençliğe geçerken tatillerinde yaşadıkları birbirinden zengin deneyimlerle geleceğe daha farklı bir pencereden bakacak.

Daha fazla detay ve her tesisimizde veya tarih aralığında farklı olarak sunulan aktivite seçenekleri hakkında lütfen tesis sayfasından bilgi alın. (paketinize dahil veya ekstra ücrete tabii)

Mini Club Med® e hoş geldiniz

keşif ve paylaşım

Mini Club Med® hem onların yaş gurubuna hem de kişiliklerine göre farklı deneyimler üzerine kurgulanmaktadır. Üç farklı yaş gurubuna ayrılmıştır.(4-5 yaş, 6-7 yaş, 8-10 yaş), her gün için G.Os® lar tarafından ve onların eşliğinde kurgulanan ayrı temalar olarak hazırlanmıştır: spor, yaratıcılık, kendini ifade etme, oyun ve yarışlar..

Uçan trapez, su kayağı, at binicilik, mutfak ve ahçılık dersleri, plastik sanatlar, müzik, dans, oyun, doğa ve sahne sanatları keşfi...Tüm aktiviteler her şey dahil paketinizde bulunan Mini Club Med® hizmetimize dahil.

Yemek saati mi?

Mini Club Med® ile veya ailenizle

Mini Club Med®, ile her şey önceden düşünülmüş. Çocuklarınız acıktıklarında G.Os® larımız eşliğinde onlara özel çocuk restorantda yiyebilirler, dilerseniz siz de kendilerine eşlik edebilir ya da çocuğunuzu ana restorantda kendi masanıza davet edebilirsiniz. Siz nasıl isterseniz biz sizin ritminize uyarak organize oluyoruz.

Şeflerimiz onların damak tadlarına uygun lezzetler yaratarak tabaklarında hiç bir şey bırakmamalarını sağlıyorlar. Küçük de olsalar damak tadları ve çeşitlilikleri şeflerimiz tarafından önemseniyor.