Rezervasyon açılışında rezerve etmeniz için 4 iyi neden

5-8 Mart arası 4 güne özel %20'ye varan indirim!Destinasyon, tarih, oda kategorisi, ulaşım ve çocuk kulüpleri için en geniş müsaitlikler
Baby Club Med® ve Petit Club Med®'e 4 yaşından küçük çocuklarınız için öncelikli erişim.
Rezervasyondan itibaren sabit TL fiyat garantisiyle %20 ön ödeme, kalanı gidişe 45 gün kalana dek ritmiize göre ödeme

**ÖN KAYIT NASIL GERÇEKLEŞTİRİLİR?**

1 - 1 Mart'a kadar Ön Kayıt Formu'nu 2025 Kış tatili talepleriniz ile doldurunuz*.

2 - Club Med Ekibi'niz sizinle ayrıcalıklı bir iletişime geçerek tatil planınızı detaylandırmanıza yardımcı olurlar.

3 - Talebinizle ilgili yaklaşık bir fiyat tahmini alırsınız.

4 - 5-8 Mart tarihleri arasında rezervasyon talebinizi teyit ederek yılın en yüksek indirim oranı ve sabit TL avantajı ile kış tatilinizi güvence altına almış olursunuz.

*Kusursuz bir Balayı veya Club Med 2 Gemi'si turlarına ön kayıt yaptırmak için lütfen 0212 368 09 72 numaralı telefondan Club Med Danışmanınız ile iletişime geçiniz.

Hemen Ön Kayıt Formunu doldurun

26 Şubat itibariyle talebinizle ilgili fiyat teklifi alın.

Zaman kazanın! Ön kayıt formunuzu kişisel bilgilerinizle otomatik doldurmak için müşteri hesabınıza bağlanarak kendinizi tanıtın.


1. Tatilinizi tasarlayın

*doldurulması zorunlu alan

Oda Konforu*

Katılımcı sayısı*

2. Kişisel bilgilerinizi girin

*doldurulması zorunlu alan

Doğum tarihi* (GG/AA/YYYY)
//

Club Med haberlerini (ürün bilgileri ve promosyon teklifleri) ve kişiselleştirilmiş içeriği almayı kabul ediyorum.:

Bu bilgiler; talebinizi yönetmeyi, hizmetler ve işlevlerini optimize etmeyi, aynı zamanda müşterilerimize teklifler sunmayı ve spesifik ihtiyaçlarına uygun promosyon işlemleri oluşturmayı (onların itiraz etme durumları hariç olmak üzere) amaçlamaktadır. Sizi ilgilendiren zorunlu bilgiler ve sizi ilgilendiren verilerle ilgili haklarınız konusunda bilgi edinmeniz için «KVKK» sayfamıza göz atabilirsiniz.

Kusursuz bir Balayı veya Club Med 2 Gemi'si turlarına ön kayıt yaptırmak için lütfen 0212 368 09 72 numaralı telefondan Club Med Danışmanınız ile iletişime geçiniz.

Lütfen Dikkat! Ön Kayıt işlemi, rezervasyonu garantilememekte, sadece tercihiniz ile ilgili bir fiyat tahmini sunmaktadır. Lütfen 5-8 Mart tarihleri arasında tercihinizi teyit ederek rezervasyonunuzu tamamlayınız.

Kış 2025 hakkında daha fazlasını keşfedin

Premium Her Şey Dahil Dağ & Kayak Tatili

Kayak dersleri, skipass, çocuk kulüpleri, gurme restoranlar, sınırsız bar, kayak sonrası eğlenceleri, kaymayanlar için pek çok aktivite ve çok daha fazlası… Club Med'in Dağ ve kayak tatilleri keşfedin.

Keşfedin

Kusursuz balayı

Kışın egzotik sahiller

Her şey dahilin yaratıcısı Club Med’in 70 yılı aşkın deneyimiyle göz alıcı 25 destinasyondan birini seçin ve gerisini bize bırakın.

Keşfedin

2025 Kış ve Yaz gemi rotaları

Kış 2025 gemi turları, 2'si yeni olmak üzere 22 güzergahla sizi Karayipler'in kalbine sürükleyecek. 2025 yazında, 41güzergahla maceraya, kültürel zenginliğe ve dinlenmeye yer açın

Keşfedin