Club Med'de Spor Salonu ve Spa

Tüm sıkıntılarınızdan kurtulun ve kaslarınızın ne kadar rahatlayabildiğini tekrar hatırlayın.

İhtiyaçlarınıza uygun olarak seçilen son teknoloji ürünü spor aletleriyle donatılmış fitness alanlarında, grup fitness derslerine katılabilir veya serbest erişim zamanlarında kendi istediğiniz gibi spor yapabilirsiniz. Bazı tesislerimizde Club Med Gym® kardiyo ve ağırlık kaldırma odaları da bulunuyor.

CLUB MED'DE FITNESS EĞİTİMİ

Çok çeşitli grup fitness derslerine katılabilir ve birçok aktivite deneyebilirsiniz. Gerçekten herkese uygun bir şeyimiz var! Aquagym alanınında en iyi seçenekler olan Aquadynamic ve AquaZumba®'yı deneyebilir veya yogadan esinlenerek, koordinasyon ve esnekliği geliştirip stresinizi yok etmek için yaratılmış pilatesi keşfedebilirsiniz.

FITNESS AKADEMİLERİMİZ

Fitness Akademileri'nde her seviyeye uygun, çok çeşitli dersler bulabilirsiniz. Birçok Club Med merkezindeki GO®'lar, Zumba teknikleri, Les Mills veya Pilates öğretmek için gerekli eğitime sahipler.

Pilates, rahatlama ve güçlendirme egzersizlerinin bir karışımı olduğu için, bu kadar revaçta olmasına şaşmamalı. Yoga, dans ve fitness disiplinlerinden esinlenmiş olan bu nazik ama yoğun teknik, nefesinizi düzenlemenize ve duruşunuzu düzeltmenize yardımcı olur. Yıl boyunca ofis sandalyenizde oturmanın kaslarınıza yüklediği stresi atmak için, Pilates en ideal egzersiz.

ÜCRETSİZ ERİŞEBİLECEĞİNİZ KARDİYO VE/VEYA AĞIRLIK KALDIRMA ODALARIMIZ

İster yalnız başınıza ister grup halinde egzersiz yapmaktan hoşlanın, en kaliteli aletlerle donatılmış Club Med fitness salonlarını gün boyunca, istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bazı merkezlerimizdeki fitness olanakları Club Med Gym® tarafından işletilmektedir.

Club Med Spa

Bedeninizi yenileyecek bakımlar

Çeşitli masaj ve bakımların kombinasyonlarını içeren ve bir günden altı güne kadar seçebileceğiniz spa paketlerine bir göz atın. Spa paketinizi ister internet üzerinden isterseniz de merkezimizden alabilirsiniz.

RAHATLAYIN

İçinde çiçek yaprakları yüzen rahatlatıcı bir banyo, ılık yağlarla vücut masajı, rahatlatıcı yüz masajı ve bakımı, Türk hamamı… Sağlık ve bakım uzmanlarının "tatil" kelimesini nasıl yorumladığını keşfedin.

Bakım programlarının tesisler arasında farklılık gösterdiğini unutmayın.

SPA ve Bakım konusunda öne çıkan tesislerimiz

Kani
Kani
Lüks Alan

Kani

Maldivler