Çocuklar için Club Med

Tatillerini dolu dolu yaşayacaklar

- ve siz onların kahkahalarıyla mutlu olacaksınız.

65 yılı aşkın bir süredir anne babalar bize güvenerek tatillerini Club Med ile geçirmeyi tercih ediyorlar..Bu bir tesadüf değil.. Biliyorlar ki, 4 aylık bebekten 17 yaş genç yetişkinlik dönemlerine kadar, Club Med ile geçirilen her tatil, çocukların yalnı...

“Baby Club Med®”, çocuk bakım malzeme ve ekipmanları, bebek beslenme oda ve büfeleri, babysitting hizmeti…Biz bebeğiniz ile ilk tatilinizin en iyi şekilde geçmesi için her şeyi sizin ve en değerlinizin rahatını düşünerek hazırladık.

Emekleyenler Club Med tatilinde

2 -3 yaş arası çocuklar için “Petit Club Med®”i yarattık. Çocuk gelişimi ve bakımımda uzmanlaşmış G.Os® lar eşliğinde onlara özel alan ve gelişimlerini destekleyici aktivitelerle, doğayı keşfederek öğrenmeyi ve kendilerini ifade etmeyi, elişi, spor ve oyunlarla becerilerini arttırmalarına katkı sağlamayı hedefledik.

Their holiday at Petit Club Med®

Junior Club Med ve Passworld® alanları ile Club Med 11-17 yaş gençlerin tatillerine eşlik ediyor. Onlar kendi tercihlerini kendileri özgürce yapıyor. Dilerlerse
G.Os® larımız eşliğinde aktivitelere katılıyor ya da yalnız kendilerine tahsis edilmiş özel alanlarında kendi ritimlerine göre vakit geçiriyorlar. Kurdukları yeni çok uluslu dostluklar ise onların Dünya görüşünü zenginleştiriyor.

Genç yetişkinlere Club Med ile tatil