Club Med, gençlere yönelik programlarını yeniden tasarlıyor

11, 14 veya 17 yaşındayken aynı isteklere, aynı kültürlere, aynı hıza veya aynı meraka sahip değiliz. Gençlere ulaşmak için Club Med yenilikler yapıyor ve 2023'te iki yeni teklif sunuyor:
11-13 yaşındakiler için TEENS CLUB MED ve 14-17 yaşındakiler için CHILL PASS CLUB MED.
Sonuç: tatiller sırasında ergenlik döneminin tüm inceliklerini gözeten daha uyumlu gruplar ve hedefe yönelik etkinlikler.

11-17 yaş arası gençler için paketinize dahildir.

Teens Programı

11-13 yaş için yeni bir rota

“Bugün ne yapıyoruz?"

Keşfetme arzusuyla yanıp tutuşan gençlerin en sevdiği cümle. Peki Club Med'in bu noktada neye meydan okuyor? Aktiviteleri mümkün olduğunca çeşitlendirerek rutini kırmak. Hiçbir gün birbirine benzemesine izin vermeyerek konaklamalarını unutulmaz anılara dönüştürmek.

Buzları eritmek

Program, birbirlerini dostane bir şekilde tanımalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir dizi temalı oyunla başlıyor. Örneğin, aralarından seçim yapabilecekleri bir meydan okuma listesi ile en sevdikleri sporu veya ünlüyü taklit ederek gelecekteki en iyi arkadaşlarını keşfedebilirler.

Olimpiyat oyunları 2.0

Görevimiz, en klasik sporları evriltmek ve beklenmedik bir açıdan sunmaktır. Bir yerine dört file ile voleybol ve vahşi bir takım bayrak yarışına dönüşen kano. Bu sayede gençler kendilerini aşabiliyor ve hepsinden önemlisi birbirlerine yardım edebiliyorlar.

Yeteneklerini sahneye koyuyorlar

Yaratıcılığa yol açın. Tatilde gençler büyük hayaller kurabilir ve yeni yetenekler keşfedebilirler. Bileklik yapmak için yaratıcı atölyeler veya büyük partide kullanmak üzere dans yeni figürler öğrenecekleri dans dersleri!

Chill Pass Programı

14-17 ans yaş grubu için tasarlandı

Club Med, gençlerin başlarını ekranların üzerinden kaldırmalarını, başkalarıyla etkileşime girmelerini ve herhangi bir zorunluluk olmadan günden güne seçtikleri etkinliklerin tadını çıkarmalarını istiyor. Bunu başarmak için Club Med, istekleri ne olursa olsun her kesin kendini bulabileceği, her bireyin hassasiyetlerine ve kişiliğine saygı duyan bir program sunuyor.

Gerçek hayatta çevirimiçi olmak

Club Med, 14-17 yaş grubundaki gençleri konaklamalarının başından itibaren ve her yeni gelişlerinde birbirleriyle bağlantı kurmaya teşvik etmektedir.
Bağlantılar oluşturmak için, buluşabilecekleri ve arkadaşlıklar geliştirebilecekleri salon alanları bulunuyor.

Mekana ait hissetmek

Tek bir görev: bağımsızlık ihtiyaçlarını karşılamak. Ebeveynleri veya kardeşleri olmadan Tatil Köyü dışında egzotik gezilere çıkıyorlar veya sadece onlar için ayrılmış alanlarda sunulan yeni spor aktivitelerinden birine katılıyorlar: kürek sörfü, laser tag...

Mezuniyet balosundan da iyi

Club Med Chill Pass'te gençler özel alanlara erişim hakkına sahiptir. (Neredeyse) tamamen karanlıkta yıldızları izleyebilir, kart oynayabilir veya spor yapabilirler. Ve neden dans etmesinler? Her konaklama canlı, eğlenceli, cool ve rahat bir geceyle sona erer.

Temmuz 2023 itibariyle yeni gençlik programlarını bulabileceğiniz tesislerimiz:

Bu kış itibariyle yeni gençlik programlarını bulabileceğiniz dağ tesislerimiz

Valmorel
Valmorel
KışUlaşım dahil
Lüks Alan

Valmorel

Fransa