Hoşgeldin bebek!

Biz her şey ile ilgileniyoruz.

Bebeğiniz ile seyahat, tüm aile en iyi şartlar ile ağırlandığınızda büyük bir keyifdir. Baby Club Med®
hizmetimiz gerek aktivite gerek beslenme alışkanlıklarına en uygun şekilde hazırlanmıştır. Odanıza giriş günü hazırlanan bebek bakım malzemeleri ve aksesuarları yanısıra Avrupa standartlarına uygun özel bebek bakımı destek köşelerinde, evinizdeki konforu aratmayan küçük ev aletleri ve bebek mama ve ana beslenme malzemeleri 24 saat sizin ve bebeğinizin konforu için hizmetinizdedir.

Bebekler için Club Med: 4 - 23 ay

Sakin ve güvenli bir ortam

Deneyimli ve sevgi dolu G.O®s larımız, gün boyu, en minik misafirlerimiz için özel tasarlanmış alanlarda konumlandırılmış “Baby Club Med®” de ağırlıyor. 4 -23 ay arası bebeklerinizi açık havada doğa yürüyüş ve gezileri, motor beceri teknikleri ve müzik ve görsel duyularını geliştirici oyunlar ile vakitlerini huzurlu ve bir o kadar renkli geçmesini sağlıyoruz. Beslenme zamanını dilerseniz bebeğinizle hep birlikte ya da akranlarıyla geçirmesini tercih edebilirsiniz.
Baby Club Med® servisi her şey dahil paketinize dahil olmayıp, hizmetin geçerli olduğu tesislerde rezervasyon anında ek ücrete tabi olarak ayrıca ödenmelidir.