küçükler büyük tatil hakediyor

ve size de, azemi huzur

Sabah erken saatlerde başlayıp gün boyu süren Petit Club Med® gece Pyjamas Club® ile sona eriyor. En az ebeveynleri kadar eğlenmeyi hakeden küçükler için de büyük bir tatil programı hazırlandı. Huzurlu olun şimdi her aile bireyinin kendine vakit ayırma ve mutlu olma zamanı..

Lütfen her tesis ve tarihe göre ayrıcalık gösterbilen hizmetimiz için detaylı bilgiye başvurun.

Petit Club Med: 2-3 yaş Club Med

dünyayı keşfedip diğerlerinden öğrenme zamanı

2-3 yaş “Petit Club Med®” hizmetini , 2-3 yaş küçük misafirlerimiz de en az anne babaları kadar eğlenebilsin diye yarattık. Çocuk bakımında uzman G.Os®lar eşliğinde sunulan yaş gurubuna uygun spor aktiviteleri, el beceri geliştirme oyunları, drama, kendini ifade etme etkinlikleri... Kendi yeteneklerini ve ilgi alanlarını keşfederek öğrenecek, çok uluslu yaşıtları ile farklı kültürleri tanıyarak dünya vatandaşı olmaya ilk adımlarını atacaklar.

Petit Club Med® hizmeti ektra ücrete tabi olarak bazı seçili tesislerimizde mevcuttur.

Bebek Jimnastiği ile tanıştınız mı?

bir öneri: oyun ile motor hareket geliştirici

Hadi deneyelim! Mini tranpoline kaçalım ve çılgınca eğlenelim.. Eğlenirken denge ve koordinasyonumuzu geliştirelim. Zorluklarla başa çıkmayı, vücudumuzu kontrol edip denetlemeyi öğrenelim.. Motor hareketleri geliştirme programı içinde sunulan Bebek Jimnastiği dersleri paketinize dahildir ve Petit Club Med® activitelerinin başında gelir .